Meditace bez úsilí: S lehkostí k míru a štěstí

Meditace bez úsilí: S lehkostí k míru a štěstí - Madhurananda | Dcparkrx.org

...ce bez úsilí : s lehkostí k míru a štěstí / Madhurananda ; [z anglického originálu ... Madhurananda : Meditace bez úsilí - S lehkostí k míru a ... ... ... přeložily Iva Frantíková a Petra Jelínková]. Meditace bez úsilí: S lehkostí k míru a štěstí. Madhurananda Nakladatel: Maitrea 2015 ... Jeho meditace bez úsilí je v podstatě synonymem k tomuto cennému klidu. Jde o stav čistého,... Zobrazit celý text. Meditace bez úsilí. S lehkostí k míru a štěstí ... který je vždy přítomný a vždy přístupný. Jeho meditace bez úsilí je v podstat ... Madhurananda : Meditace bez úsilí - S lehkostí k míru a ... ... ... který je vždy přítomný a vždy přístupný. Jeho meditace bez úsilí je v podstatě synonymem k tomuto cennému klidu. Jde o stav čistého, spontánního vnímání, neboť „jakmile v hloubi prozkoumáte, jak dosáhnout klidu, vstoupíte do stavu, v němž mizí úsilí ... Meditace bez úsilí: S lehkostí k míru a štěstí V této knize nás Svámí Madhurananda, který je širšímu okruhu svých přátel a obdivovatelů znám zkrátka jako Madhú, provádí krok za krokem po své cestě k tomu, jak vnímat a rozpoznat tolik žádoucí všeobjímající klid, který je vždy přítomný a vždy přístupný. S lehkostí k míru a štěstí. V této knize nás Svámí Madhurananda, který je širšímu okruhu svých přátel a obdivovatelů znám zkrátka jako Madhú, provádí krok za krokem po své cestě k tomu, jak vnímat a rozpoznat tolik žádoucí všeobjímajíc...

INFORMACE

AUTOR
Madhurananda
DIMENZE
5,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Meditace bez úsilí: S lehkostí k míru a štěstí.pdf

POPIS

V této knize nás Svámí Madhurananda, který je širšímu okruhu svých přátel a obdivovatelů znám zkrátka jako Madhú, provádí krok za krokem po své cestě k tomu, jak vnímat a rozpoznat tolik žádoucí všeobjímající klid, který je vždy přítomný a vždy přístupný. Jeho meditace bez úsilí je v podstatě synonymem k tomuto cennému klidu. Jde o stav čistého, spontánního vnímání, neboť „jakmile v hloubi prozkoumáte, jak dosáhnout klidu, vstoupíte do stavu, v němž mizí úsilí.“ Ve srozumitelně napsaných kapitolách postupně nastiňuje problémy a nástrahy, na něž by čtenář mohl na cestě narazit, přestože tato cesta na první pohled působí velmi snadně. Neuspořádaná mysl však bohužel vždy přináší pochybnosti a obtíže. Aby autor tyto překážky překonal, prozkoumává „meditaci bez úsilí“ ze všech možných hledisek a odhaluje blaženost, jež spočívá ve skrytu za pojmovým myšlením.

Chcete si přečíst knihu?Meditace bez úsilí: S lehkostí k míru a štěstí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Madhurananda. Číst Meditace bez úsilí: S lehkostí k míru a štěstí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY