Jágr je bůh aneb cesta za hokejovým snem

Jágr je bůh aneb cesta za hokejovým snem - Robert Hradecký | Dcparkrx.org

..., brožovaná, 96 stran, česky Rozměry: 14,6 × 20,6 cm Rok vydání: 2015 (1 ... Kniha Jágr je bůh - Robert Hradecký | Dobré Knihy.cz ... . vydání) > Jágr je bůh aneb cesta za hokejovým snem-16% sleva. Kniha: Jágr je bůh aneb cesta za hokejovým snem Autor: Robert Hradeck ý. Sedmnáct dnů hokejového šílenství, den po dni, hodinu po hodině, nejen na ledě, ale i za zdmi Selského dvora, který hostil českou reprezentaci. ... Kniha Jágr je bůh aneb cesta za hokejovým snem je pro něj asi ta nejoblíbenější ze všech, které o Jardovi Jágrovi doma má. Mohu ji tedy rozhodně doporučit všem, kteří by se chtěli dozvědět ví ... Jágr je bůh aneb cesta za hokejovým snem od 199 Kč ... ... . Mohu ji tedy rozhodně doporučit všem, kteří by se chtěli dozvědět více o tomto skvělém hokejistovi, kterého zná celý svět. Můj synovec ji teď všude nosí s sebou a rád si z ní čte, takže ... Dům knihy.cz > Knihy > Sport > Jágr je bůh. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Jágr je bůh. aneb Cesta za hokejovým snem. HRADECKÝ Robert. Info: Bondy, 2015 (1.) - váz., 160 str. EAN: 9788088073062 ISBN: 978-80-88073-06-2. Hledáte Jágr je bůh aneb cesta za hokejovým snem od Robert Hradecký? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Všechny informace o produktu Kniha Jágr je bůh aneb cesta za hokejovým snem, porovnání cen z interneto...

INFORMACE

AUTOR
Robert Hradecký
DIMENZE
10,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Jágr je bůh aneb cesta za hokejovým snem.pdf

POPIS

Sedmnáct dnů hokejového šílenství, den po dni, hodinu po hodině, nejen na ledě, ale i za zdmi Selského dvora, který hostil českou reprezentaci. Prostřednictvím více než 180 barevných fotografií si znovu oživíte neuvěřitelnou atmosféru hokejového mistrovství světa v Praze a Ostravě, které se letos neslo v duchu „Jágrmánie“ a musíme přiznat, že oprávněně. Jaromír Jágr předvedl i ve svých 43 letech, že je hokejistou par excellence a že ho opět musel vzít celý hokejový svět na vědomí. My jsme si dovolili v knize tomuto fenoménu věnovat náležitý prostor. Nejspíš je to naposled, kdy se hokejový král Jaromír Jágr obul do bruslí pro českou reprezentaci.

Chcete si přečíst knihu?Jágr je bůh aneb cesta za hokejovým snem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Hradecký. Číst Jágr je bůh aneb cesta za hokejovým snem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY