Tramvaj do stanice: Touha vyvěrá z temných zákoutí duše

Tramvaj do stanice: Touha vyvěrá z temných zákoutí duše - Jan Pavel | Dcparkrx.org

... sebejisté dítě: Aktivity, které budují sebejistotu, vytvářejí charakter a povzbuzují představivost dětí ... Pán prsteňov III. - Návrat kráľa - J.R.R. Tolkien ... ... ... Záchrana ztracené duše ... Tramvaj do stanice - Touha vyvěrá z temných zákoutí duše (Jan Pavel) Jan Pavel , Slovart CZ (2015) Podmanivý text o vyřčené lásce a nevyřčené smrti, o koloběhu fatálních tužeb ženy a muže - a předně upřímná a vzácně... Tramvaj do stanice: Touha vyvěrá z temných zákoutí duše "Čeněk Šlégl: ""Tedy dobře, vyřízeno k dennímu pořádku...""" Nekroskop XIII: Mstitelé: Kniha třetí trilogie pobočka E Strana 26 - Česká a slovenská beletrie výhodn ... Tramvaj | Sleviste.cz ... ...""" Nekroskop XIII: Mstitelé: Kniha třetí trilogie pobočka E Strana 26 - Česká a slovenská beletrie výhodně na SEVTu! Vyberte si z široké nabídky knih českých a slovenských autorů. Nabídku neustále rozšiřujeme o horké novinky. 16.9. - Činoherní klub - Tennessee Williams: Tramvaj do stanice Touha (režie: Ladislav Smoček) (Příběh naprostého vzájemného neporozumění. Příběh, v němž protipólem Smrti je Touha. To vše se v průběhu desítek let více či méně nápadně mění současně s městem. V rámci tematické řady edice Zmizelá Praha vychází nyní první svazek věnovaný pražské hromadné dopravě nazvaný Praha tramvajová. Od okamžiku, kdy vyjela koněspřežná tramvaj poprvé do pražských ulic, je to letos už 135 let. Běhe......

INFORMACE

AUTOR
Jan Pavel
DIMENZE
7,15 MB
NÁZEV SOUBORU
Tramvaj do stanice: Touha vyvěrá z temných zákoutí duše.pdf

POPIS

Podmanivý text o vyřčené lásce a nevyřčené smrti, o koloběhu fatálních tužeb ženy a muže - a předně upřímná a vzácně sebereflexivní zpráva o jedné nadějeplné prohře. Hlavní hrdina, resp. jeho vypravěč - toť antipod Goetheova Viléma Meistera: jeho léta učednická i tovaryšská nespějí ke zdárnému a očekávanému naplnění lidské individuality, on sisyfovsky zdolává svoji horu emocí, aby z ní záhy padl znovu až na samé dno. Jeho cílem je cesta. A na té cestě jej provází nekonečná touha. Ta touha, z níž se rodí výjimečné, byť temně konturované příběhy.

Chcete si přečíst knihu?Tramvaj do stanice: Touha vyvěrá z temných zákoutí duše ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Pavel. Číst Tramvaj do stanice: Touha vyvěrá z temných zákoutí duše Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY