Miliónový email: 8-krokový plán, jak emailem více prodávat a méně obtěžovat

Miliónový email: 8-krokový plán, jak emailem více prodávat a méně obtěžovat - David Kirš | Dcparkrx.org

...enze Miliónový email. Miliónový email od 299 Kč - Heureka ... Miliónový email (D. Kirš) - kniha - Plzeň - Sbazar.cz ... .cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Jak používáte email v byznyse Vy? Tahle kniha změní váš pohled na email. Prezentuje 8-krokový plán, jak emailem více prodávat a méně obtěžovat. Kniha poprvé v češtině odhaluje tajemství úspěšného firemního email marketingu. Učí 8 kroků vedoucí k vysoce efektivní komunikaci a péči o zákazníka emailem. Prezentuje 8-krokový plán, jak emailem více prodávat a m ... Kniha: Miliónový email (David Kirš) | Martinus ... . Prezentuje 8-krokový plán, jak emailem více prodávat a méně obtěžovat. Kniha poprvé v češtině odhaluje tajemství úspěšného firemního email marketingu. Učí 8 kroků vedoucí k vysoce efektivní komunikaci a péči o zákazníka emailem. Prezentuje 8-krokový plán, jak emailem více prodávat a méně obtěžovat. Kniha poprvé v češtině odhaluje tajemství úspěšného firemního email marketingu. Učí 8 kroků vedoucí k vysoce efektivní komunikaci a péči o zákazníka emailem. kniha: Miliónový email autor: David Kirš ISBN: 978-80-260-7692-6 stav: nová kniha, nikdy nečtená Podobná tématika jako Bohatý táta, chudý táta (Robert Kiyosaki). Zásilkovna: 65,-Kč Česká pošta (doporučená zásilka): 49,-Kč Osobní předání: Plzeň _____ TAG: 8-krokový plán, jak emailem více prodávat a méně obtěžovat Prezentuje 8-krokový plán, jak emailem více prodávat a méně obtěžovat. Kniha poprvé v češtině odhaluje tajemství úspěšného firemního email marketingu. Učí 8 kroků vedoucí k vysoce efektivní komunikaci a péči o zákazníka emailem. Miliónový email - 8-krokový plán, jak emailem více prodávat a méně obtěžovat 101 tipů Jak přežít v přírodě Základní pravidla Warrena Buffeta Objeví se cesta - Jak proměnit život a zlepšit svět Miliónový email - 8-krokový plán, jak emailem více prodávat a méně obtěžovat - David Kirš. Obývací stěny a obývací sestavy | Obývací stěna MEDARD B - stylová, variabilní obývací stěna s množstvím úložného prostoru. Jednotlivé díly obývací stěny je možno zakoupit také samostatně, nebo přikoupit další a ... V podtitulu knihy je „8-krokový plán, jak emailem více prodávat a méně obtěžovat". Co se skrývá pod oněmi osmi kroky? O čem ještě kniha je? V první části David píše o nejčastějších mýtech, které ve spojení s email-marketingovou komunikací koluji. Tím největším je zneužívání emailové komunikace spamováním. Miliónový email - 8-krokový plán, jak emailem více prodávat a méně obtěžovat. Kirš David. 12,90 € Jak vytvořit blogy, podcasty, videa, e-knihy, webináře a mnoho dalšího, kterým vaši zákazníci podleh. Handley Ann, Chapman C.C. 2,10 € ... David Kirš: Milionový email, 8-krokový plán, jak emailem více prodávat a méně obtěžovat, AMOS repro 2012, 103 stran To mi takhle přistál v inboxu mail od Davida že mi nabízí tuhle knihu za pouh...

INFORMACE

AUTOR
David Kirš
DIMENZE
5,43 MB
NÁZEV SOUBORU
Miliónový email: 8-krokový plán, jak emailem více prodávat a méně obtěžovat.pdf

POPIS

Celou noc jsem nespal a vážil každé slovo. Bude to fungovat? To ráno, kdy jsem pak odeslal svůj první miliónový email, nelze zapomenout. Bylo 8:05. Odeslat. Na necelých 8 tisíc lidí v mé tehdejší databázi odešel nejdůležitější email v mém životě. Prodával jsem můj online kurz a prodejní video trvalo 28 minut. Byla to nekonečná půlhodina. A pak se objevila první objednávka. Po pár minutách další. První hodina skončila výnosem 546.250 Kč. Na konci dne bylo 332 objednávek za 1,9 miliónu korun. Můj první Miliónový email.Jak používáte email v byznyse Vy? Tahle kniha změní váš pohled na email. Prezentuje 8-krokový plán, jak emailem více prodávat a méně obtěžovat. Kniha poprvé v češtině odhaluje tajemství úspěšného firemního email marketingu. Učí 8 kroků vedoucí k vysoce efektivní komunikaci a péči o zákazníka emailem.Zajistěte si, aby vám internet sloužil, ne aby vás vysával. Zajistěte, abyste emailem neposílali obtěžující prodejní spam, ale inspirující magnetický obsah, na který se budou lidé těšit, skrz který si vás zamilují a tím také vaše produkty.Zapojte email a email marketing do vašeho podnikání a posuňte komunikaci se zákazníky na vyšší úroveň. Kniha Miliónový email, nejprodávanější kniha o email marketingu u nás vám v tom pomůže. Získáte výsledky, o kterých sníte.

Chcete si přečíst knihu?Miliónový email: 8-krokový plán, jak emailem více prodávat a méně obtěžovat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Kirš. Číst Miliónový email: 8-krokový plán, jak emailem více prodávat a méně obtěžovat Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY