Krizová intervence v kazuistikách

Krizová intervence v kazuistikách - Filip Brož, | Dcparkrx.org

...or: Brož, Filip a Vodáčková, Daniela Nakladatel: Portál EAN: 9788026208112 ISBN: 978-80-262-0811-2 Popis: 1× kniha, brožovaná, 168 stran, česky Rozměry: 16 × 23 cm Rok vydání: 2015 (1 ... Krizová intervence v kazuistikách | Portál slovakia ... . vydání) Podobné jednotky. Terénní krizová práce : psychosociální intervenční týmy / Hlavní autor: Baštecká, Bohumila, 1955- Vydáno: (2005) Proměny krizové intervence : fenomén dlouhodobě opakovaně volajících v TKI / Hlavní autor: Bohatá, Kateřina Vydáno: (2019) Kontexty krizové intervence. Techniky krizové pomoci v teorii. Praktický nácvik technik krizové pomoci. Neodkladné krizové stavy. Shrnutí předchozího dne a telefonická krizová intervence. Krizová pomoc na krizov ... PDF INTERVENCE PRO PRAXI - webzdarma ... . Techniky krizové pomoci v teorii. Praktický nácvik technik krizové pomoci. Neodkladné krizové stavy. Shrnutí předchozího dne a telefonická krizová intervence. Krizová pomoc na krizové lince praktická část. Modelové situace TKI ve skupinách. Etické aspekty práce s člověkem v krizi. knihu autorů Vodáčkové Daniely a kol, Krizová intervence, Krize v životě člověka, Formy pomoci a služeb, která obsahuje velmi obsáhlý úvod do problematiky krizové intervence. Další Krizová intervence tedy představuje komplexní, intenzivní pomoc. [6] O krizové intervenci panuje řada mýtů [7], jak uvádí následující přehled. Přehled mýtů o krizové intervenci Mýtus Krizová intervence je vhodná jen pro psychiatrické případy. Fakt Krizová intervence je pomoc lidem, kteří se ocitli v krizi. Krizová intervence je zaměřena na pomoc při zvládání emočně náročných životních situací. Takové situace často představují neúnosnou psychickou zátěž, která n... Hledáte Krizová intervence v kazuistikách od Daniela Vodáčková,Brož Filip? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Dům knihy.cz > Knihy > Společenské vědy > Krizová intervence v kazuistikách. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou A...

INFORMACE

AUTOR
Filip Brož,
DIMENZE
10,86 MB
NÁZEV SOUBORU
Krizová intervence v kazuistikách.pdf

POPIS

První část knihy pomocí příběhů podává základní údaje o krizi a krizové intervenci a na kazuistikách ilustruje základní postupy řešení krizových situací. Druhá část pojednává o jednotlivých typech těchto situací a ukazuje hlavní vodítka pro řešení (na co nezapomenout, s čím a jak pracovat) i řadu kazuistik, které probíraná témata propojují. Kazuistiky pocházejí z oblasti telefonické intervence i z rozhovorů tváří v tvář. Záměrem knihy není podat vyčerpávající informace o krizové intervenci, ale ukázat praktické příběhy krize, které mohou potkat každého z nás. Každý příběh je originální a neexistuje pro něj jediné řešení. Každý pracovník pracuje jiným způsobem a používá různé metody v různém kontextu. Proto má předkládaný text čtenáře podporovat v hledání dalších cest a vlastních způsobů při krizové práci. Publikace tak zahrnuje i pasáže, které se čtenářem interagují pomocí otázek, úkolů či nedokončených částí. Bc. Filip Brož absolvoval výcviky v krizové intervenci a pracuje mj. jako arteterapeut a konzultant Linky důvěry. Spolupracuje s časopisem Psychologie Dnes. PhDr. Daniela Vodáčková je psycholožka, psychoterapeutka a supervizorka, která se 25 let zabývá tématem krizové intervence. Vyučuje na katedře sociální práce FFUK. Je editorkou a spoluautorkou knihy Krizová intervence (Portál, naposledy 2012).

Chcete si přečíst knihu?Krizová intervence v kazuistikách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Filip Brož,. Číst Krizová intervence v kazuistikách Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY