Simpsonovi: Prčou napakovaný potlach

Simpsonovi: Prčou napakovaný potlach - Matt Groening | Dcparkrx.org

...novi : Formát: 20,5 x 27 cm, brožovaná : Počet stran: 176 : Rok vydání: ... Kniha: Simpsonovi: Prčou napakovaný potlach (Matt Groening ... ... ... se semínky a v Springfieldu se objeví tajemní (ne tak moc) mstitelé! A to zdaleka není všechno, co v téhle prčou napěchované publikaci najdete! Příbuzné ... Simpsonovi: Prčou napakovaný potlach-- autor: Groening Matt Totemy a indiáni severozápadního pobřeží Pacifiku-- autor: Makásek Ivan Potlach v údolí - 2CD. Komentáře ke slovu potlach A to zdaleka není všechno, co v téhle prčou ... Simpsonovi - Prčou napakovaný potlach - Matt Groening ... ... . Komentáře ke slovu potlach A to zdaleka není všechno, co v téhle prčou napěchované publikaci najdete! Dodatkové informace. Počet stran: 174 Formát: 168 × 258 mm Vazba: brožovaná ... Simpsonovi: Prčou napakovaný potlach ... Zboží ze stejné kategorie - Simpsonovi - Prčou napakovaný potlach Američtí bohové 1 - Stíny Stína Moona právě pustili z vězení - jen proto, aby zjistil, že je jeho žena mrtvá. Simpsonovi: Prčou napakovaný potlach. Série: Simpsonovi Matt Groening a další. Připravte se na pravou zálesáckou merendu, plnou frků, hlodů a hlíny! Marge se stane soudkyní a všichni vyfásnou pořádný flastr! Homer zase vyhraje v soutěži výlet na tropický ostrov... jenže netuší, že ten ostrov je sužovaný ďábelským ... při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. ...

INFORMACE

AUTOR
Matt Groening
DIMENZE
11,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Simpsonovi: Prčou napakovaný potlach.pdf

POPIS

Připravte se na pravou zálesáckou merendu, plnou frků, hlodů a hlíny! Marge se stane soudkyní a všichni vyfásnou pořádný flastr! Homer zase vyhraje v soutěži výlet na tropický ostrov... jenže netuší, že ten ostrov je sužovaný ďábelským diktátorem! A jako by tohle nestačilo, začne pořádat romantické výletní plavby na moři a bojovat s piráty, delfíny a cestujícími. Líza se zase dostane do moci zlého monoklu, pan Burns založí vlastní církev, Bart se pustí do obchodování se semínky a v Springfieldu se objeví tajemní (ne tak moc) mstitelé! A to zdaleka není všechno, co v téhle prčou napěchované publikaci najdete!

Chcete si přečíst knihu?Simpsonovi: Prčou napakovaný potlach ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Matt Groening. Číst Simpsonovi: Prčou napakovaný potlach Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY