Povídačky pro Klárku

Povídačky pro Klárku - Jiří Stránský | Dcparkrx.org

...ersonalizaci a cílenou reklamu. Povídačky pro Klárku Ahoj Klárko, moje milovaná pačesatá holčičko ... Povídačky pro Klárku - Jiří Stránský | Databáze knih ... . Právě jsem dostal depeši s rozkazem, že musíme plout pro nějaký důležitý náklad přes celý oceán, takže k povídačce o Betynčině fajnové cestě ti honem ještě připisuju pár řádek, aby sis nedělala starosti, když se teď nejmíň deset dní neozvu. 0 hodnocení Povídačky pro Klárku 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Ahoj Klárko, m ... Povídačky pro Klárku - Jiří Stránský — Kniha.cz ... . Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Ahoj Klárko, moje milovaná pačesatá holčičko. Právě jsem dostal depeši s rozkazem, že musíme plout pro nějaký důležitý náklad přes celý oceán, takže k povídačce o Betynčině fajnové cestě ti ... Povídačky pro Klárku Autor Jiří Stránský. Ahoj Klárko, moje milovaná pačesatá holčičko. Právě jsem dostal depeši s rozkazem, že musíme plout pro nějaký důležitý náklad přes celý oceán, takže k povídačce o Betynčině fajnové cestě ti honem ještě připisuju pár řádek, aby sis ... Povídačky pro Klárku. Jiří Stránský. _Ahoj Klárko, moje milovaná pačesatá holčičko. Právě jsem dostal depeši s rozkazem, že musíme plout pro nějaký důležitý náklad přes celý oceán, takže k povídačce o Betynčině fajnové cestě ti honem ještě připisuju pár řádek,... Ahoj Klárko, moje milovaná pačesatá holčičko. Právě jsem dostal depeši s rozkazem, že musíme plout pro nějaký důležitý náklad přes celý oceán, takže k povídačce o Betynčině fajnové cestě ti honem ještě připisuju pár řádek, aby sis nedělala starosti, když se teď nejmíň deset dní neozvu. Abys prostě věděla, že ani kvůli nám ještě nikde uprostřed ... Koupit Koupit eknihu. Ahoj Klárko, moje milovaná pačesatá holčičko. Právě jsem dostal depeši s rozkazem, že musíme plout pro nějaký důležitý náklad přes celý oceán, takže k povídačce o Betynčině fajnové cestě ti honem ještě připisuju pár řádek, aby sis nedělala starosti, když se teď nejmíň deset dní neozvu. Jiří Stránský: Povídačky pro Klárku Text dotazu. Omlouvám se, ve svém předchozím dotazu jsem zapomněla uvést, že jde o recenzi na dílo Jiřího Stránského Povídačky pro Klárku. Chtěla bych se ještě zeptat, zda měla recenze nějaký název. Odpověď Povídačky pro Klárku - Jiří Stráns...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Stránský
DIMENZE
7,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Povídačky pro Klárku.pdf

POPIS

Kdyz psal Jiří Stránský z vězení dopisy své malé dceři Klárce, hráli spolu hru, ve které byl námořním kapitánem na zaoceánské lodi. Ale plavby takových lodí trvají mnohdy i rok, proto i děti námořníků musí přečkat nějaké to stejskání. Ale Klárce se po tátovi ukrutně stejskalo, proto týden co týden dostávala dlouhý dopis, ve kterém byla jedna povídačka. Ty ji pak máma četla na dobrou noc. Knihu originálně ilustroval známý výtvarník Matěj Forman.

Chcete si přečíst knihu?Povídačky pro Klárku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Stránský. Číst Povídačky pro Klárku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY