Trénink mistrů improvizace

Trénink mistrů improvizace - Martin Vasquez, | Dcparkrx.org

...profesích, vyučují nebo lektorují .. ... Kniha Trénink mistrů improvizace | kníhkupectvo Literama.sk ... . Publications. Trénink mistrů improvizace Grada June 1, 2015. Přinášíme vám hry k tréninku improvizace v mluveném projevu, prezentacích, ve veřejném vystupování a v mezilidské ... Martin Vasquez: Trénink mistrů improvizace Přinášíme vám hry k tréninku improvizace v mluveném projevu, prezentacích, ve veřejném vystupování a v mezilidské komunikaci. Tuto knihu jistě ocení všichni fano ... Kniha Trénink mistrů improvizace | kníhkupectvo Literama.sk ... . Tuto knihu jistě ocení všichni fanoušci improvizace, ale i ti, kteří veřejně vystupují. V roce 2012 jsem založil centrum výzkumu a rozvoje improvizace s názvem IMPRO INSTITUT, který připravuje kurzy a workshopy jak pro korporátní klientelu, tak pro veřejnost. V nakladatelství Grada vydal knihy s názvy Buďte mistry improvizace a Trénink mistrů improvizace. V zahraničí vedl řadu seminářů, V roce 2012 založil centrum výzkumu a rozvoje improvizace s názvem IMPRO INSTITUT, který připravuje kurzy a workshopy jak pro korporátní klientelu, tak pro veřejnost. V roce 2013 vydal knihu s názvem „Buďte mistry improvizace!" a v roce 2015 „Trénink mistrů improvizace"....

INFORMACE

AUTOR
Martin Vasquez,
DIMENZE
3,39 MB
NÁZEV SOUBORU
Trénink mistrů improvizace.pdf

POPIS

Přinášíme vám hry k tréninku improvizace v mluveném projevu, prezentacích, ve veřejném vystupování a v mezilidské komunikaci. Tuto knihu jistě ocení všichni fanoušci improvizace, ale i ti, kteří veřejně vystupují, pracují v kreativních profesích, vyučují nebo lektorují, a studenti uměleckých škol. Improvizační cvičení jsou jako recepty. Na papíře vypadají strašně nudně. A co hůř, nedá se k nim připojit lahodný obrázek jídla. Je to prostě souhrn slov a vět, takže když knihou listujete, nevidíte nic zajímavého. Jakmile se však do improvizačních cvičení se svými hráči, žáky nebo kolegy pustíte, zažijete mnohá dobrodružství. To, co se na papíře zdá být nudné, se během hry stává velkým zážitkem. A navíc vás mnohému naučí: jak být plně přítomný, pozorný a schopný reagovat. Tento soubor cvičení může samozřejmě sloužit také jako inspirace pro vaše tréninky komunikačních dovedností, teambuildingy nebo arteterapeutické skupiny, je však nutné podotknout, že nejlépe slouží samotnému tréninku.

Chcete si přečíst knihu?Trénink mistrů improvizace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Vasquez,. Číst Trénink mistrů improvizace Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY