Tak ještě jedno jaro tedy

Tak ještě jedno jaro tedy - J. H. Krchovský | Dcparkrx.org

..., zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Tak ještě jedno jaro tedy | CzechLit ... . 33 prodejen po celé ČR Kniha: Tak ještě jedno jaro tedy Autor: J.H. Krchovský Kniha je ilustrovaným výborem z publikovaných i dosud nepublikovaných básní J. H. Krchovského z let 1979 2015, které "spojují především motivy čtvera ročních období a témata plynutí času i lidského ... Pokud jde o knižní publikace, první z nich, Tak ještě jedno jaro tedy, již vydala Revolver Revue, přináší výbor básní z let 1979 až 2015, ilustrovaných Viktorem Karlíkem a připravený Terezií Pokornou. Tak ještě jedno jaro tedy?! no dobrá, ale n ... J. H. Krchovský - Wikipedie ... . Tak ještě jedno jaro tedy?! no dobrá, ale naposledy! ňák přetrpím to do podzimu… už ale prosím žádnou zimu (Leden 2012) Na chvíli uvěřit omylu, že jsi má v tuhletu letní noc… Kdy mně je zima! na chvíli zamotat paže tvé se svýma na chvíli nohy své atd. s tvýma (13. X. 2012) Tak lovu zdar! - přeju si zrána - zima je v prdeli! Teď spěje jaro k ní po hrůzách gotických horory barokní Viktor Karlík, linoryt Báseň, autorem datovaná únor 2010, ze sbírky Dvojité dno vyšla v knize Tak ještě jedno jaro tedy (Edice Revolver Revue 2015) s doprovodem 14 linorytů Viktora Karlíka, inspirovaných Krchovského dílem. Kniha Tak ještě jedno jaro tedy pracuje s časem jinak: je rozdělená do čtyř oddílů, chronologicky seřazených od jara po zimu. Vnímání a plynutí času se tak stává stěžejním motivem. Dané uspořádání sbírky se blíží deníkovému záznamu. Čtenář sleduje ubíhající dny, měsíce a ony drobné časové nápovědy z ... Tak ještě jedno jaro tedy, Revolver Revue, 2015; Nekonečný kalend...

INFORMACE

AUTOR
J. H. Krchovský
DIMENZE
11,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Tak ještě jedno jaro tedy.pdf

POPIS

Kniha je ilustrovaným výborem z publikovaných i dosud nepublikovaných básní J. H. Krchovského z let 1979–2015, které „spojují především motivy čtvera ročních období a témata plynutí času i lidského života. Ve světě Krchovského básní, jež mají při vší formální vytříbenosti namnoze rysy až deníkových záznamů, může čtenář sledovat nejen koloběh dnů, nocí, měsíců a roků s jejich příznačnými atributy, rituály i proměnami atmosfér, světel, stínů, temnot a záblesků, ale také objevovat hutná mikrodramata a příběhy, jejichž protagonista zároveň napořád utváří především svůj svébytný autoportrét,“ píše editorka svazku Terezie Pokorná. Součástí knihy je obrazový doprovod, 14 linorytů Viktora Karlíka, inspirovaných Krchovského básnickým dílem. Vychází v Edici RR v grafické úpravě Luboše Drtiny.

Chcete si přečíst knihu?Tak ještě jedno jaro tedy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor J. H. Krchovský. Číst Tak ještě jedno jaro tedy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY