Energetická medicína: Vyrovnejte energii svého těla a získejte optimální zdraví, radost a vitalitu

Energetická medicína: Vyrovnejte energii svého těla a získejte optimální zdraví, radost a vitalitu - Donna Eden | Dcparkrx.org

......

INFORMACE

AUTOR
Donna Eden
DIMENZE
6,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Energetická medicína: Vyrovnejte energii svého těla a získejte optimální zdraví, radost a vitalitu.pdf

POPIS

Donna Eden je průkopníkem v oblasti energetické medicíny a v této knize vám ukáže, jak správně pracovat s vlastní tělesnou energií k vytvoření fyzického, psychického a duševního zdraví a pohody. Zjistíte, jak: - přenést více energie a vitality do vašeho každodenního života - použít jednoduché techniky k překonání únavy a letargie - léčit běžné choroby a předcházet nemocem - pracovat s osmi důležitými energetickými systémy těla pro lepší zdraví a uzdravení - uzdravit svou mysl, tělo i duši energetickou medicínou. Tato kniha je krásně napsaná a krok za krokem popisuje, jak dosáhnout zdravějšího těla, mysli a radostnějšího ducha.

Chcete si přečíst knihu?Energetická medicína: Vyrovnejte energii svého těla a získejte optimální zdraví, radost a vitalitu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Donna Eden. Číst Energetická medicína: Vyrovnejte energii svého těla a získejte optimální zdraví, radost a vitalitu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY