Sbíráme mince a bankovky: Praktická příručka nejen pro začínající sběratele

Sbíráme mince a bankovky: Praktická příručka nejen pro začínající sběratele - Pavel Frouz | Dcparkrx.org

...ěratele Titul: Sbíráme mince Autor: Pavel Frouz EAN: 9788073630898 ISBN: 80-7363-089-3 Nakladatel: Dokořán, s ... Sbíráme mince od 149 Kč | HLEDEJCENY.cz ... .r.o. Rok vydání: 200808 Jazyk: CZE Sbíráme mince - Pavel Frouz Město lze vybudovat z jediného motivu, nebo může v průběhu života města jediný jev postupně ovládnout celý prostor a vyplnit ho ... Sbíráme mince a bankovky - Druhé, přepracované vydání Praktická příručka nejen pro začínající sběratele - Pavel Frouz - Tato kniha je především praktickou pomůckou pro začínající i.. | Nakladatelství Dokořán Tato kniha je především praktickou pomůckou pro začínající i pokročilé sb ... Sbíráme mince. Praktická příručka nejen pro začínající ... ... .. | Nakladatelství Dokořán Tato kniha je především praktickou pomůckou pro začínající i pokročilé sběratele mincí a bankovek Nejedná se o vysokoškolskou učebnici numismatiky ani o specializovaný katalog mincí či bankovek, ale o praktickou příručku popisující sbírání mincí a bankovek a vše, co s mincemi a obecně s platidly souvisí. Praktická příručka nejen pro začínající sběratele Autor: Pavel Frouz Počet stran: 212 Vazba: brožovaná Stav: nové Rok vydání: 2010 Jazyk: český Rozměr: 143 × 205 mm ISBN: 978-80-7363-089-8 Nakladatelství: Dokořán . Sbíráme mince Tato kniha je především praktickou pomůckou pro začínající i pokročilé sběratele mincí a bankovek. Nejedná se o vysokoškolskou učebnici numismatiky ani o specializovaný katalog mincí či bankovek, ale o praktickou příručku popisující sbírání mincí a bankovek a vše, co s mincemi a obecně s platidly souvisí. 3 Pavel Frouz sbíráme mince a bankovky Dokořán Praktická příručka nejen pro začínající sběratele Sbíráme mince a bankovky. Nakladatelství: Dokořán. ... Tato kniha je především praktickou pomůckou pro začínající i pokročilé sběratele mincí a bankovek. Nejedná se o vysokoškolskou učebnici numismatiky ani o specializovaný katalog mincí či bankovek, ale o praktickou příručku popisující sbírání mincí a bankovek a ... Praktická příručka nejen pro začínající sběratele Titul: Sbíráme mince Autor: Pavel Frouz EAN: 9788073630898 ISBN: 80-7363-089-3 Nakladatel: Dokořán, s.r.o. Rok vydání: 200808 Jazyk: CZE Sbíráme mince - Pavel Frouz Město lze vybudovat z jediného motivu, nebo může v průběhu života města jediný jev postupně ovládnout celý prostor a vyplnit ho téměř beze zbytku. Tato kniha je před...

INFORMACE

AUTOR
Pavel Frouz
DIMENZE
12,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Sbíráme mince a bankovky: Praktická příručka nejen pro začínající sběratele.pdf

POPIS

Tato kniha je především praktickou pomůckou pro začínající i pokročilé sběratele mincí a bankovek. Nejedná se o vysokoškolskou učebnici numismatiky ani o specializovaný katalog mincí či bankovek, ale o praktickou příručku popisující sbírání mincí a bankovek a vše, co s mincemi a obecně s platidly souvisí. V příručce se nejen dozvíte, kde a jak mince a bankovky shánět, jak je čistit či jakým způsobem je ukládat, najdete zde i podrobné informace o tom, jak určovat jejich zachovalosti. Celá kapitola je věnována mincím, které se u nás nejvíce sbírají. Budete si moci přečíst i o kovech a jiných materiálech, ze kterých jsou mince zhotovovány. V knížce najdete také informace o nouzových platidlech či o padělcích mincí nebo naopak o mincovních pokladech. Sběratelům bankovek je věnována navíc jedna speciální kapitola, ve které se dozvědí, v čem se sbírání papírových platidel liší od sbírání mincí. Příručka dále obsahuje stručnou historii vývoje peněz a podrobnější popis historie mincí a bankovek platných na území dnešní České republiky od starověku do současnosti. Součástí publikace jsou komentované informace o numismatických katalozích či o odborné a populární literatuře, která se týká numismatiky a notafilie, a v neposlední řadě také odkazy na zajímavé numismatické internetové stránky.

Chcete si přečíst knihu?Sbíráme mince a bankovky: Praktická příručka nejen pro začínající sběratele ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Frouz. Číst Sbíráme mince a bankovky: Praktická příručka nejen pro začínající sběratele Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY