Kykyryký! Kohoutek budí svět:  Pohádky o kohoutkovi a slepičce

Kykyryký! Kohoutek budí svět:  Pohádky o kohoutkovi a slepičce - Michal Černík | Dcparkrx.org

...0-242-4830-1. EAN ... Sympatická knížka nazvaná Kykyryký - kohoutek budí svět s podtitulem Pohádky o kohoutkovi a slepičce přináší dvacet příběhů o kohoutkovi a slepičce, kteří zažívají jedno dobrodružství za druhým ... Kykyryký! Kohoutek má rád slepičku. Pohádky o kohoutkovi a ... ... . Jako rodiče mě nejvíc zajímalo, jak jsou příběhy čtivé pro děti. Jestli jim porozumí, zda budu muset vysvětlovat cizí slova, jaká je délka jednotlivých ... O čem je kniha Kykyryký! Kohoutek budí svět? Vzpomínáte si na pohádku o kohoutkovi a slepičce? Jak kohoutkovi v krčku uvízlo zrníčko a slepička ho nakonec zachránila? Kohoutek už nikdy nebyl lakomý. Se slepičkou se mají ... Kykyryký! Kohoutek má rád slepičku. Pohádky o kohoutkovi a ... ... ... O čem je kniha Kykyryký! Kohoutek budí svět? Vzpomínáte si na pohádku o kohoutkovi a slepičce? Jak kohoutkovi v krčku uvízlo zrníčko a slepička ho nakonec zachránila? Kohoutek už nikdy nebyl lakomý. Se slepičkou se mají rádi, v noci spí ve stodole na bidýlku a přes den spolu hospodaří na dvorku. Knížka Kykyryký: Kohoutek má rád slepičku volně navazuje na předchozí pohádkové knihy o kohoutkovi a slepičce Kykyryký! Kohoutek budí svět a Kykyryký: Kohoutek a jeho kamarády. I zde kohoutek brzy ráno svým kokrháním zahajuje den a hned poté se začnou odehrávat veselé příhody, na kterých má často ztřeštěnými ... Knížka Kykyryký: Kohoutek má rád slepičku volně navazuje na předchozí pohádkové knihy o kohoutkovi a slepičce Kykyryký! Kohoutek budí svět a Kykyryký: Kohoutek a jeho kamarády. I zde kohoutek brzy ráno svým kokrháním zahajuje den a hned poté se začnou odehrávat veselé příhody, na kterých má často O kohoutkovi a slepičce Kohoutek a slepička šli spolu do obory na jahody. Po chvíli našla slepička jahodu a dala půlku kohoutkovi. Za chviličku našel jahodu kohoutek. Protože byl ale lakomý, dal si celou jahodu do zobáčku. Nechtěl se se slepičkou dělit. Jahoda byla ale příliš veliká, a tak se začal dusit. „Slepičko ... Vzpomínáte si na pohádku o kohoutkovi a slepičce? Jak kohoutkovi v krčku uvízlo zrníčko a slepička ho nakonec zachránila? Kohoutek už nikdy nebyl lakomý. Se slepičkou se mají rádi, v noci spí ve stodole na bidýlku a přes den spolu hospodaří na dvorku. Kohoutek má krásně barevný ocásek a slepička je celá bílá. Knížka Kykyryký: Kohoutek má rád slepičku volně navazuje na předchozí pohádkové knihy o kohoutkovi a slepičce Kykyryký! Kohoutek budí svět a Kykyryký: Kohoutek a jeho kamarády. I zde kohoutek brzy ráno svým kokrháním zahajuje den a hned poté se začnou odehrávat veselé příhody, na kterých má často ztřeštěnými ... Četba pohádky s názvem "Jak kohoutek probudil celý svět". Cvičení - pohybová hra na slepičku, kohoutka a kuřátko. Naučení jednoduchých říkanek o slepičce a kohoutkovi. Knížka Kykyry...

INFORMACE

AUTOR
Michal Černík
DIMENZE
4,53 MB
NÁZEV SOUBORU
Kykyryký! Kohoutek budí svět:  Pohádky o kohoutkovi a slepičce.pdf

POPIS

Vzpomínáte si na pohádku o kohoutkovi a slepičce? Jak kohoutkovi v krčku uvízlo zrníčko a slepička ho nakonec zachránila? Kohoutek už nikdy nebyl lakomý. Se slepičkou se mají rádi, v noci spí ve stodole na bidýlku a přes den spolu hospodaří na dvorku. Kohoutek má krásně barevný ocásek a slepička je celá bílá. Všechny příběhy v téhle knížce jsou právě o nich a všechny začínají brzy ráno kohoutkovým zakokrháním.

Chcete si přečíst knihu?Kykyryký! Kohoutek budí svět:  Pohádky o kohoutkovi a slepičce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Černík. Číst Kykyryký! Kohoutek budí svět:  Pohádky o kohoutkovi a slepičce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY