Madam X: Můj nechvalně známý život

Madam X: Můj nechvalně známý život - Kate Manningová | Dcparkrx.org

...ji, jen (jak tu všichni píší), ty hvězdičky dají někdy hodně práce pochopit zamýšlené slovo, někdy se mi to ani nepovedlo :-) ... Co spojuje Kosu, Benešovy dekrety, lustrační zákon, Ratha ... ... ... Madam X Můj nechvalně známý život. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Můj nechvalně známý život. 83% 4 18. Hodnotit lze až po přihlášení. Historie. Román. Romantické. Napsal: Kate Manning. Ori ... Co spojuje Kosu, Benešovy dekrety, lustrační zákon, Ratha ... ... . ... Můj nechvalně známý život. 83% 4 18. Hodnotit lze až po přihlášení. Historie. Román. Romantické. Napsal: Kate Manning. Originální název: My Notorious Life by Madame X. Knižní klub - 2015 ISBN: 978-80-242-4320-7 / 456 stran. Upravit údaje. Madam X: Můj nechvalně známý život - Kate Manningová. Milostný román, rodinná sága i obraz bouřlivého politického klimatu ve viktoriánské době.... Kniha: Madam X: Můj nechvaln...

INFORMACE

AUTOR
Kate Manningová
DIMENZE
7,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Madam X: Můj nechvalně známý život.pdf

POPIS

Milostný román, rodinná sága i obraz bouřlivého politického klimatu ve viktoriánské době. Předestírá čtenáři skandální příběh Axie Muldoonové, dcery chudých irských vystěhovalců, která se stala neobyčejně úspěšnou porodní bábou. Živnost sice vzkvétá, ale mladá žena záhy zjistí, že správná cesta nemusí být vždy v souladu se zákony a že nelze spoléhat na muže, který říká: „Jen mi věř!“ A když se dostane do střetu s fanatickým zakladatelem Společnosti pro potírání hříchu, je nucena nasadit všechny síly i bohatství, aby zachránila sebe i svou rodinu.

Chcete si přečíst knihu?Madam X: Můj nechvalně známý život ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kate Manningová. Číst Madam X: Můj nechvalně známý život Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY