Vychovatelství: Učebnice teoretických základů oboru

Vychovatelství: Učebnice teoretických základů oboru - Stanislav Bendl, | Dcparkrx.org

...e studenty i ostatní čtenáře teoretickými základy oboru VYCHOVATELSTVÍ ... Kniha: Vychovatelství (Stanislav Bendl a kolektív) | Martinus ... . Obsahuje poznatky obecné a sociální pedagogiky, ?lozo?e výchovy, pedagogiky volného času, multikulturní výchovy, ale i učivo z oblasti sociální psychologie, speciální pedagogiky a teorie funkční gramotnosti. Učebnice teoretických základů oboru. Bendl Stanislav a kolektiv . Tlačená kniha. ... Na pomoc všem studentům oboru vychovatelství připravil sedmičlenný kolektiv vysokoškolských učitelů Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v Praze tuto základní učebnici, která pokrývá podstatnou část pedagogicko-psychologických ... Učebnice teoretických základů oboru. Cena v prodejně: ... Na pomoc v ... Vychovatelství: Učebnice teoretických základů oboru ... ... ... Učebnice teoretických základů oboru. Cena v prodejně: ... Na pomoc všem studentům oboru vychovatelství připravil sedmičlenný kolektiv vysokoškolských učitelů Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v Praze tuto základní učebnici, která pokrývá podstatnou část pedagogicko-psychologických předmětů oboru. ... Knihovna je do odvolání uzavřena, všechny plánované akce se ruší. Od 13. 3. 2020 neúčtujeme žádné sankční poplatky. Využijte naše služby z domova. Kupte knihu Vychovatelství od Stanislav Bendl a kolektiv na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Vychovatelství je atraktivním, ale náročným povoláním, jež klade na své představitele stále nové požadavky a staví před ně nejrůznější výzvy. Zvládat je s profesionálním nadhledem znamená především přenášet poznatky pedagogických a psychologických věd do každodenní výchovné reality. Často se stává, že vychovatelství je pro jedince pouze přechodnou ... práci. Často neberou to naše vychovatelství jako práci, spíš jako nějakej ... 2. BENLD, Stanislav. Vychovatelství: učebnice teoretických základů oboru. Praha Učebnice pro studenty vychovatelství na vysokých a vyšších odborných školách pokrývá podstatnou část pedagogicko-psychologických předmětů oboru. Přihlaste se. Přezdívka / č ... učebnice teoretických základů oboru:...

INFORMACE

AUTOR
Stanislav Bendl,
DIMENZE
6,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Vychovatelství: Učebnice teoretických základů oboru.pdf

POPIS

Tato publikace provede studenty i ostatní čtenáře teoretickými základy oboru VYCHOVATELSTVÍ. Obsahuje poznatky obecné a sociální pedagogiky, filozofie výchovy, pedagogiky volného času, multikulturní výchovy, ale i učivo z oblasti sociální psychologie, speciální pedagogiky a teorie funkční gramotnosti. Vychovatelství je atraktivním, ale náročným povoláním, jež klade na své představitele stále nové požadavky a staví před ně nejrůznější výzvy. Zvládat je s profesionálním nadhledem znamená především přenášet poznatky pedagogických a psychologických věd do každodenní výchovné reality. Učit se myslet v pedagogických souvislostech, učit se těžit z pedagogické teorie i praxe, učit se být reflektivním praktikem: to jsou cíle vysokoškolského vzdělávání vychovatelů. Na pomoc všem studentům oboru vychovatelství připravil sedmičlenný kolektiv vysokoškolských učitelů Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v Praze tuto základní učebnici, která pokrývá podstatnou část pedagogicko-psychologických předmětů oboru.

Chcete si přečíst knihu?Vychovatelství: Učebnice teoretických základů oboru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stanislav Bendl,. Číst Vychovatelství: Učebnice teoretických základů oboru Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY