Devatenáct set osmdesát čtyři /Nineteen Eighty-Four

Devatenáct set osmdesát čtyři /Nineteen Eighty-Four - George Orwell | Dcparkrx.org

...ře jednotlivce proti uzurpující moci státu, který ovládá myšlení a veškerý život občanů ... Devatenáct set osmdesát čtyři / Nineteen Eighty-Four ... ... . Celá kniha je psána anglicky. Vydání asi z roku 1979. Nakladatelství Pinguin - informace k inzerátu... Devatenáct set osmdesát čtyři / Nineteen Eighty-Four. Celkové hodnocení ... Když George Orwell vydal v roce 1949 dystopický román Devatenáct set osmdesát čtyři, získala nejen anglická, ale i světová literatura dílo nadané neobyčejnou intelektuální vizí. Britská společnost žije v roce 1984 pod neprůstřelnou nadvládou všemocné Strany, hlavní hr ... 1984 - George Orwell - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Britská společnost žije v roce 1984 pod neprůstřelnou nadvládou všemocné Strany, hlavní hrdina Winston Smith se potácí ve všeobecné ... Hodnocení produktu: 93% . Renowned urban artist Shepard Fairey's new look for Orwell's classic dystopian tale. One of Britain's most popular novels, George Orwell's Nineteen Eighty-Four is set in a... 1984, Orwell George , Orwell George - 1984, dnes již klasické dílo antiutopického žánru, je bezesporu jedním z nejpozoruhodnějších románů 20. století a brilantní analýzou všech totalitních systémů. ''Anti-utopie'' má i svého ''antihrdinu'': je jím Winston Smith, obyčejný, ne příliš statečný člověk, který si nepřeje nic světoborného: chce jen poznat skutečnou ... …Devatenáct set osmdesát čtyři, Argo, 2011, 520 str., A5, v. měkká brož., bilingvní vyd. česko-anglicky Editions for 1984: (Paperback published in 2016), (), (Kindle Edition published in 2016), 4151200533 (Paperback published in 2009), 3898132617 (Audio CD ... Devatenáct set osmdesát čtyři / Nineteen Eighty-Four. George Orwell; rok vydání - 2011. Koupit v Kosmasu Doporučená cena je 398 K č. Bilingvní vydání slavného románu, který vyšel již v roce 1949 a byl inspirován stalinistickým režimem. ... Román Devatenáct set osmdesát čtyři vychází v novém překladu Petry Martínkové. Sdílet 0. kategorie Knihy » Beletrie » Světová beletrie. Nakladatel Argo datum vydání 26.5.2015 isbn 978-80-257-1479-9 ... Nineteen Eighty-Four (1984) George Orwell. kniha Kategorie: English books First published in 1949, George Orwell's Nineteen Eighty-Four has lost none of the impact with which it first hit readers.Winston Smith works for the Minis...

INFORMACE

AUTOR
George Orwell
DIMENZE
5,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Devatenáct set osmdesát čtyři /Nineteen Eighty-Four.pdf

POPIS

Dříve, než jsem se dostala k této knize, četla jsem Farmu zvířat od téhož autora, tedy jsem tušila, co mě asi čeká. Ale i tak kniha toto očekávání předčila. Je obrazem skutečnosti. Ne takové, jakou ji známe, ale takové, jaká skutečně je, když člověk otevře oči a začne vnímat všechno, co se kolem něj děje. Orwell byl génius své doby a já jsem velmi ráda, že žiji v době, kdy si jeho knihy mohu přečíst.

Chcete si přečíst knihu?Devatenáct set osmdesát čtyři /Nineteen Eighty-Four ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor George Orwell. Číst Devatenáct set osmdesát čtyři /Nineteen Eighty-Four Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY