Dítě číslo 44

Dítě číslo 44 - Tom Rob Smith | Dcparkrx.org

...uje ... Dítě číslo 44 je drama z roku 2015, spadající do žánrů drama a thriller ... Dítě číslo 44 (2015) - Online, recenze, novinky | FILMTORO ... . V hlavních rolích Xavier Atkins, Mark Lewis Jones a Tom Hardy. Režie: Daniel EspinosaLev Děmidov je válečný hrdina, jeho svědomitá práce pro sovětskou tajnou policii mu zajistila postavení, dobré bydlení pro... Nalezené tagy: Dítě Bridget Jonesové Dítě Číslo 44 Dítě Číslo 44 2015 Město 44 Půlnoční Dítě Dítě Dite Bridget Jonesove Dítě Bridget Jonesové 2016 0 dite cislo 44 cz.avi Thriller Dítě číslo 44 vznikl podle stejnojmenného a cenami ověnčeného best ... Dítě číslo 44 (2015) - SMS.cz ... .avi Thriller Dítě číslo 44 vznikl podle stejnojmenného a cenami ověnčeného bestselleru, jehož silný příběh a atmosféra se milionům čtenářů po celém světě doslova zadřely pod kůži. Degradovaný policista ve vyhnanství navzdory stalinistickému režimu pátrá po sériovém vrahovi. Slavnou pražskou premiéru zažilo Dítě číslo 44. Dorazil autor předlohy Tom Rob Smith i lidé, kteří na zdejším natáčení thrilleru ze stalinského Ruska pracovali. Jen film, který vstupuje do našich kin, moc slavný není. Dítě číslo 44 - Mystery, Thriller 2015 CZdab (dublsoft).mp4. 2:18:11; 1.2 GB; +1 Název souboru: Dítě číslo 44.avi: Velikost: 2.24 GB: Datum nahrání: 6.3.2018: Typ souboru:.avi: Rozlišení: 720x304: Délka: 02:17:11: Fps: 23.976: Audio kodek: Český název: Dítě číslo 44 Originální název: Child 44 Rok: 2015 Žánr: drama, thriller Země: USA, Česko, Velká Británie, Rumunsko Délka filmu: 137 ... dítě číslo 44 film! Lev Děmidov je válečný hrdina, jeho svědomitá práce pro sovětskou tajnou policii mu zajistila postavení, dobré bydlení ... Kde se natáčel film Dítě číslo 44, ve kterém účinkují Tom Hardy, Gary Oldman, Noomi Rapace, Jason Clarke. Film byl natočen v roce 2015. Mezi státy, kde byl film natáčen patří Spojené státy americké, Česko, Velká Británie, Rumunsko. Recenze - Zákaz distribuce filmu Dítě číslo 44 v Rusku zdánlivě postrádá jakoukoli logiku. S kritickým, ostře protirežimním Leviatanem Andreje Zvjaginceva se státní moc vypořádá tak, že ho nominuje na Oscara za cizojazyčný film. A americkému filmu ze stalinské éry, který se od první minuty zesměšňuje sám, vystaví okázalou stopku. Dítě číslo 44 se odehrává převážně v zimě. Zima vždycky působí depresivněji a tak nějak sklíčeněji, ale když to nejde jinak, nezbývá nic jiného než se přizpůsobit situaci. Protože se v Čechách natáčelo pomalu v nejteplejším létu za posledních patnáct roků, nechytáme Brodského pod ledem v zamrzlém potoce ... Jana Stryková, Dítě číslo 44 (2015) Film ČSFD.cz, Jana Stryková filmy ČSFD.cz, filmografie z ČSFD.cz...

INFORMACE

AUTOR
Tom Rob Smith
DIMENZE
7,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Dítě číslo 44.pdf

POPIS

Když strach dokáže umlčet celý národ, alespoň jeden člověk musí vyslovit pravdu... Sovětský svaz, rok 1953. Stalinův železný stisk neustále sílí. Brutální praktiky ministerstva státní bezpečnosti (MGB) nejsou žádným tajemstvím. Režim dokonce občanům přikazuje věřit, že socialistické společnosti se podařilo zcela vymýtit zločinnost. Když se u železniční trati v Moskvě najde mrtvola malého chlapce, zaskočí příslušníka MGB Lva Děmidova - válečného hrdinu, upřímně oddaného režimu - tvrzení příbuzných oběti, že šlo o vraždu. Lev splní rozkaz nadřízených a pomůže zatajit fakta, začnou v něm však hlodat pochybnosti. Brzy poté se jeho život převrátí naruby. Lva degradují a s manželkou Raisou, podezřelou ze špionáže, pošlou do zapadlého města na Urale. Ke svému překvapení Lev zjistí, že k vraždám dětí dochází i tam. Manželé si dobře uvědomují, že později je čeká mnohem tvrdší trest než pouhé vyhnanství. Snad právě proto se rozhodnou riskovat život a pátrat po vrahovi na vlastní pěst. Román Dítě číslo 44, zdařilý a oceňovaný debut mladého britského autora Toma Roba Smithe, vychází ze skutečného případu sériového vraha Andreje Čikatila. Román s reálným pozadím nabízí kromě strhujícího kriminálního příběhu i děsivý obraz diktatury, která se drží u moci jen díky stupňovanému teroru.

Chcete si přečíst knihu?Dítě číslo 44 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tom Rob Smith. Číst Dítě číslo 44 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY