Projekt posmrtného života

Projekt posmrtného života - Ryan Boudinot | Dcparkrx.org

...kterou pro vás věnovalo nakladatelství Argo ... Projekt posmrtného života (Ryan Boudinot) > kniha ... ... . Správně zodpovězte tři soutěžní otázky, a budete-li patřit mezi vylosované, získáte výtisk této napínavé knihy. Kniha: Projekt posmrtného života (Ryan Boudinot). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Projekt posmrtného života je mistrovským dílem - zčásti George Saunders, zčásti Philip K. Dick - přinášejícím osvěžující pohled na to, kdo jsme, proč tu jsme a na co se má Ted Williams těšit, až ho... Projekt posmrtného života. Ryan Boudinot ... Kniha: Projekt posmrtného života - Ryan Boudinot | Knihy ... ... ... Projekt posmrtného života. Ryan Boudinot. Budoucnost. Konec světa je jen zkreslenou vzpomínkou. Většinu severoamerických měst vymazal vědomý ledovec. Lékařskou péči zajišťuje síťově propojená nanotechnologie a lidský nervový systém lze hacknout. Abby Foggová je... Kniha Projekt posmrtného života Přidat komentář. petr_ 2 24. února. Jak jsem pochopil absenci nějakého lineárního děje, tak ve světě, kde je možné hacknout lidskou mysl a přinutit ji děl...

INFORMACE

AUTOR
Ryan Boudinot
DIMENZE
10,96 MB
NÁZEV SOUBORU
Projekt posmrtného života.pdf

POPIS

Budoucnost. Konec světa je jen zkreslenou vzpomínkou. Většinu severoamerických měst vymazal vědomý ledovec. Lékařskou péči zajišťuje síťově propojená nanotechnologie a lidský nervový systém lze hacknout. Abby Foggová je filmová archivářka, která se nemůže zbavit pocitu, že její život není její. A má pravdu. Al Skinner je bývalý žoldák armády Boeingu, který s sebou vleče zátěž z války už skoro století. Wu-jin Kan je virtuos v mytí nádobí, což potvrzuje medaile z olympiády hotelového a restauračního managementu. Nad všemi balancuje záhadný muž jménem Dirk Bickle, který posouvá lidi na správné místo ve správný čas – to vše kulminuje v replice Manhattanu rozestavěného v zátoce Puget Sound, a to v životní velikosti.

Chcete si přečíst knihu?Projekt posmrtného života ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ryan Boudinot. Číst Projekt posmrtného života Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY