Horoskopy 2016

Horoskopy 2016 - Olga Krumlovská | Dcparkrx.org

...e. Najtačniji horoskop besplatan. Srpski hrvatski vodic kroz zvezde Horoskopy ... Horoskop Dzienny | Horoskopy.Gazeta.pl ... . Denný, týždenný, mesačný, ročný horoskop, ako aj ďaľšie aktuálne horoskopy od kvalifikovaných veštíc vám prinášame pravidelne počas celého roka pre všetky znamenia zverokruhu. Zistite, ako sa vám bude dariť, na čo si máte dávať pozor a čo vás čaká v zamestnaní, vzťahoch, financiách a zdraví. Aktualny Horoskop na 2020 rok w Gazeta.pl. Horoskop dzienny, tygodniowy, par ... Horoskopy | Moneo.sk ... . Aktualny Horoskop na 2020 rok w Gazeta.pl. Horoskop dzienny, tygodniowy, partnerski, horoskop całoroczny i chiński. Sennik - znaczenie snów. Numerologia i znaczenie liczb. Znaczenie kolorów i roślin. Wszystkie znaki zodiaków, charakterystyka i horoskop dla ryb, byka, skorpiona, lewa i innych. Odhalte svou budoucnost, otestujte svou lásku a dopřejte každý den výklad karet. Co vás čeká, vám prozradí západní horoskop, čínský horoskop, indiánský horoskop nebo ascendent. Jak v...

INFORMACE

AUTOR
Olga Krumlovská
DIMENZE
7,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Horoskopy 2016.pdf

POPIS

Astroložka, novinářka a spisovatelka PhDr. Olga Krumlovská přichází již tradičně se svou knihou horoskopů, ve které podrobně rozebírá jednotlivá znamení podle dekanů – rozděluje předpovědi na třicet šest základních oblastí a podle postavení planet v roce 2016 stanoví kvalitu času a vývoj událostí, které mohou zrozenci jednotlivých období očekávat. Opět směřuje své předpovědi do tří základních oblastí – těmi jsou láska a mezilidské vztahy, zdraví a energie, finance a zaměstnání. Tentokrát k jednotlivým dekádám zařadila také předpověď pro děti. U každého dekanu samozřejmě nechybí výčet úplňků a novoluní v roce a jejich pozitivní, neutrální nebo negativní vliv na zrozence daného období.

Chcete si přečíst knihu?Horoskopy 2016 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Olga Krumlovská. Číst Horoskopy 2016 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY