Poslední dny Kondora: Román o amerických tajných službách s Kondorem v hlavní roli

Poslední dny Kondora: Román o amerických tajných službách s Kondorem v hlavní roli - James Grady | Dcparkrx.org

...ností • RESPEKT Muž bez vlastností Roberta Musila je takový románový kolos ... Poslední dny Kondora - Albatros Media ... . Kdo si ale na tuhle knihu přece jen jednou troufne, brzy s překvapením zjistí, jak ... Kniha: Poslední dny Kondora -- Román o amerických tajných službách s Kondorem v hlavní roli - James Grady. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Knížka si získala přízeň čtenářů i kritiky a byl podle ní natočen fi ... Nekdo cizi v dome | HLEDEJCENY.cz ... . Knížka si získala přízeň čtenářů i kritiky a byl podle ní natočen film s Robertem Redfordem v hlavní roli. O rok později vyšel romám Stín Kondora (XYZ, 2012), ve kterém Grady mistrně využil své znalosti z období, kdy byl spolupracovníkem senátora. V románu Poslední dny Kondora se k tomuto agentovi vrací po 41 letech. Knížka si získala přízeň čtenářů i kritiky a byl podle ní natočen film s Robertem Redfordem v hlavní roli. O rok později vyšel romám Stín Kondora (XYZ, 2012), ve kterém Grady mistrně využil své znalosti z období, kdy byl spolupracovníkem senátora. V románu Poslední dny Kondora se k tomuto agentovi vrací po 41 letech ... Kniha si získala přízeň čtenářů i kritiky a byl podle ní natočen film s Robertem Redfordem v hlavní roli. O rok později vyšel romám Stín Kondora, v němž autor mistrně využil své znalosti z období, kdy byl spolupracovníkem senátora. V románu Poslední dny Kondora se k tomuto agentovi vrací po 41 letech. Kategorie: Ostatní knihy V téhle útulné čtvrti spokojených domovů zůstávají nebezpečné lži uzavřeny za dveřmi… Shari Lapena, autorka thrilleru roku 2017 Manželé odvedle, přichází s dalším rodinným dramatem plným tajemství a nečekaných zvratů, které nikdy nepřestanou překvapovat. Poslední dny Kondora. Román o amerických tajných službách s Kondorem v hlavní roli - James Grady . Když agentce Faye Dozierové někdo zabije parťáka v domě bývalého agenta Kondora, nejen jí se převrátí život naruby. Ve snaze odhalit skutečnou pravdu musí čelit útokům ze všech stran a najednou není jisté, komu se dá ... Poslední dny Kondora Román o amerických tajných službách s Kondorem v hlavní roli. James Grady. Kondor po 41...

INFORMACE

AUTOR
James Grady
DIMENZE
9,26 MB
NÁZEV SOUBORU
Poslední dny Kondora: Román o amerických tajných službách s Kondorem v hlavní roli.pdf

POPIS

Když agentce Faye Dozierové někdo zabije parťáka v domě bývalého agenta Kondora, nejen jí se převrátí život naruby. Ve snaze odhalit skutečnou pravdu musí čelit útokům ze všech stran a najednou není jisté, komu se dá věřit. Jako jediná možnost se jeví navázat kontakt s Kondorem na útěku a nějak se k pravdě probojovat. Strhující špionážní román se odehrává v kafkovském prostředí amerického hlavního města, ve žhavé současnosti ovlivněné útoky z 11. září 2001, v době přebujelých technologických vymožeností.

Chcete si přečíst knihu?Poslední dny Kondora: Román o amerických tajných službách s Kondorem v hlavní roli ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor James Grady. Číst Poslední dny Kondora: Román o amerických tajných službách s Kondorem v hlavní roli Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY