Criminal: Poslední z nevinných

Criminal: Poslední z nevinných - Ed Brubaker, | Dcparkrx.org

...etí, stvořený Edem Bubakerem a Seanem Phillipsem, konečně vychází ve své druhé luxusní vázané knize ... Criminal: Poslední z nevinných | Dumknihy.cz - knihy po ... ... . Vítěz několika Eisnerových i Harveyho cen, včetně té za Nejlepší novou sérii za rok ... CRIMINAL, nejoceňovanější kriminální komiks jedenadvacátého století, stvořený Edem Bubakerem a Seanem Phillipsem, konečně vychází ve své druhé luxusní vázané knize. Vítěz několika Eisnerových i Harveyho cen, včetně té za Nejlepší novou sérii za rok Criminal: Poslední z nevinných, autor: Ed Brubaker, rok vydání: 2015 Antikvariát s více než 30 798 položkami +420 774 087 795 v pracovní dny 8:00 - 15:00 Můžete také doporučit produkt Criminal: Poslední z nevinných emailem, přidat si Criminal: Poslední z nevinných do záložek (oblíbených), nebo sdílet Criminal: Poslední z nevinných na facebooku (ikonkou pod obrázkem). Tento produkt byl přidán do našeho katalogu Středa 20 květen, 2015. Druhá kniha obsahuje tři samostatn ... Criminal: Poslední z nevinných | ComicsDB ... . Tento produkt byl přidán do našeho katalogu Středa 20 květen, 2015. Druhá kniha obsahuje tři samostatné příběhy - Zlou noc, Hříšníky a přelomový díl Poslední z nevinných - v jednom balení spolu s mnoha bonusy, články, kresbami, které vám dají nahlédnout do zákulisí vzniku, a komiksy, které ještě nikdy nebyly otištěny. Criminal: Poslední z nevinných; Gotham Central 2: Šašci a blázni; Fatale 3: Na západ od pekla; Fatale 1: Smrt je mi v patách; Gotham Central 4: Corrigan; Gotham Central 1: Při výkonu služby; Fatale 2: Ďábelská záležitost; O autorovi - Sean Phillips Další knihy autora: Criminal: Poslední z nevinných; Fatale 3: Na západ od pekla Criminal: Poslední z nevinných. Kdo napsal knihu Criminal: Poslední z nevinných? Autorem je Ed Brubaker, Sean Phillips. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Criminal Poslední z nevinných - Ed Brubaker; Sean Phillips. 100% Hodnotenie produktu: 100%. 1 1 recenzia Pridať k obľúbeným. Pridať do porovnania. Strážiť cenu Pridať recenziu Produkt vám dodá: 80% zákazníkov odporúča obchod Doprava od 2,99 € na sklade Ďalších 6 ponúk od 28,04 € ... ComicsDB.cz - databáze comicsových publikací vydaných v ČR. Criminal: Každý je zločinec. Criminal: Poslední z nevinných Criminal 2 - Poslední z nevinných - Brubaker Ed, Phillips Sean - CRIMINAL, nejoceňovanější kriminální komiks jedenadvacátého století, stvořený Edem Bubakerem a Seanem Phillipsem, konečně vychází ve své druhé luxusní vázané knize. Vítěz několika Eisne...

INFORMACE

AUTOR
Ed Brubaker,
DIMENZE
9,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Criminal: Poslední z nevinných.pdf

POPIS

CRIMINAL, nejoceňovanější kriminální komiks jedenadvacátého století, stvořený Edem Bubakerem a Seanem Phillipsem, konečně vychází ve své druhé luxusní vázané knize. Vítěz několika Eisnerových i Harveyho cen, včetně té za Nejlepší novou sérii za rok 2007 a pěti pro Nejlepšího scenáristu. Druhá kniha obsahuje tři samostatné příběhy – Zlou noc, Hříšníky a přelomový díl Poslední z nevinných – v jednom balení spolu s mnoha bonusy, články, kresbami, které vám dají nahlédnout do zákulisí vzniku, a komiksy, které ještě nikdy nebyly otištěny. Jacob Kurtz, kreslíř a bývalý padělatel, muž, který byl kdysi obviněný z vraždy vlastní manželky, a vůbec člověk s problematickou minulostí, se stává zajatcem ve svém vlastním domě – i zajatcem svých vlastních nevysvětlitelných reakcí. Připadá si, jako by se po něm natahovala nejasná, snově průhledná chapadla jeho vlastních dávných činů – a teprve ve chvíli, kdy ho pevně omotají a utáhnou se, Jacob zjistí, jak moc jsou skutečná. Tracy Lawless, válečný veterán a armádní dezertér, se v minulém CRIMINALu dostal do střetu s šéfem místního podsvětí – a kupodivu se mu povedlo při tom nezemřít. Ale happy end se nekoná: Tracy je totiž nucen odpracovávat si u Sebastiana Hydea dluh svého bratra… a jelikož je rozený Lawless, tak dokonce i taková zdánlivě jednoduchá funkce nemyslícího zabijáka se pro něj postupně stane něčím, čím dokáže zkomplikovat život sobě i všem okolo. Riley Richards, rodák z malého městečka Brookview, jemuž se díky šikovnému sňatku podařilo vyšplhat po sociálním žebříku mezi bohaté a mocné, vypadá na první pohled jako typický americký slušňák, který dostal všechno, po čem toužil: krásnou ženu, postavení, peníze… Jenže už druhý pohled odhalí, že to s tou krásnou ženou a penězi není tak horké, jak se zdá – a pokud se dopustíme i třetího, ještě pronikavějšího pohledu a podaří se nám proniknout za Rileyho charismatickou fasádu, spatříme, že se za ní plazí věci, které se k typickému americkému slušňákovi nehodí. Ani trochu.

Chcete si přečíst knihu?Criminal: Poslední z nevinných ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ed Brubaker,. Číst Criminal: Poslední z nevinných Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY