Nápravník zažitých nepravd: (o Václavu Klausovi)

Nápravník zažitých nepravd: (o Václavu Klausovi) - Václav Junek | Dcparkrx.org

...teré měl jeho autor skvělou možnost vést přímo se stále aktivním prezidentem v rámci návštěv na Hanspaulce přibližně ... Nápravník zažitých nepravd | Knihy Fenix ... ... NÁPRAVNÍK ZAŽITÝCH NEPRAVD (o Václavu Klausovi) vznikl na základě rozhovorů, které měl jeho autor skvělou možnost vést přímo se stále aktivním prezidentem v rámci návštěv na Hanspaulce přibližně od počátku jara 2014 do konce zimy tohoto roku. Jak napovídá už název knihy, využil této jedinečné příležitosti k tomu, aby na jejích stránkách postupně uvedl ... ... Nápravník zažitých nepravd - Václav Šmerák - Megaknihy.cz ... . Jak napovídá už název knihy, využil této jedinečné příležitosti k tomu, aby na jejích stránkách postupně uvedl ... Nápravník zažitých nepravd (o Václavu Klausovi) vznikl na základě rozhovorů, které měl jeho autor skvělou možnost vést přímo se stále aktivním prezidentem v rámci návštěv na Hanspaulce přibližně od počátku jara 2014 do konce zimy tohoto roku. Jak napovídá už název knihy, využil této jedinečné příležitosti k tomu, aby na jejích stránkách postupně uvedl ... Nápravník zažitých nepravd (o Václavu Klausovi) - Junek Václav - NÁPRAVNÍK ZAŽITÝCH OMYLŮ (o Václavu Klausovi) vznikl na základě rozhovorů, které měl jeho autor skvělou možnost vést přímo se stále aktivním prezidentem v rámci návštěv na Hanspaulce př O nás. Jak nakupovat. Kontakty. Blog. Výkup. Váš účet. Váš košík. 0 Kč . 0 položek . Úvod > Nové knihy > Populárně naučná pro dospěl ... Nápravník zažitých nepravd Nové knihy. Beletrie pro dospělé ... NÁPRAVNÍK ZAŽITÝCH NEPRAVD (o Václavu Klausovi) vznikl na základě rozhovorů, které měl jeho autor skvělou možnost vést přímo se stále aktivním prezidentem v rámci návštěv na Hanspaulce přibližně od počátku jara 2014 do konce zimy tohoto roku. Jak napovídá už název knihy, využil této jedinečné příležitosti k tomu, aby na jejích stránkách postupně uvedl ... NÁPRAVNÍK ZAŽITÝCH OMYLŮ (o Václavu Klausovi) vznikl na základě rozhovorů, které měl jeho autor skvělou možnost vést přímo se stále aktivním prezidentem v rámci návštěv na Hans...

INFORMACE

AUTOR
Václav Junek
DIMENZE
3,42 MB
NÁZEV SOUBORU
Nápravník zažitých nepravd: (o Václavu Klausovi).pdf

POPIS

Nápravník zažitých nepravd(o Václavu Klausovi) vznikl na základě rozhovorů, které měl jeho autor skvělou možnost vést přímo se stále aktivním prezidentem v rámci návštěv na Hanspaulce přibližně od počátku jara 2014 do konce zimy tohoto roku. Jak napovídá už název knihy, využil této jedinečné příležitosti k tomu, aby na jejích stránkách postupně uvedl na pravou míru celou řadu omylů a často i vědomých nepravd, rozšiřovaných o Václavu Klausovi v běhu celých posledních desetiletí. Přitom rozhodně nejde o vcelku očekávatelný sled prvoplánových tematických dialogů, nýbrž o výjimečné vylíčení skutečného života Václava Klause od dětství přes studentská a první profesní léta, až k roku 1989 a pak i dál, až k jeho prezidentskému úřadu - především z autorova pohledu. Neméně cennou součástí knihy je však nejen další pravdivé vylíčení celé řady s tím se pojících významných epizod celé Klausovy politické i osobní kariéry, ale také reálné přiblížení podobného množství prezidentových počinů a jeho charakterových vlastností tak, jak je Václav Klaus Václavu Junkovi postupně vysvětlil. Text, faktografie i forma NÁPRAVNÍKU byly Václavem Klausem autorizovány.

Chcete si přečíst knihu?Nápravník zažitých nepravd: (o Václavu Klausovi) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Junek. Číst Nápravník zažitých nepravd: (o Václavu Klausovi) Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY