Podivná vojna: Zapomenutí černí baroni šedesátých let

Podivná vojna: Zapomenutí černí baroni šedesátých let - Gerhard Vorel | Dcparkrx.org

...ch let. VOREL Gerhard. Info: Mladá fronta, 2015 (1 ... Kniha Podivná vojna - Zapomenutí černí baroni šedesátých ... ... .) - váz., 384 str. EAN: 9788020431059 ISBN: 978-80-204-3105-9. Hodnocení: 0 hodnocení Podivná vojna 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Místo vojny práce na stavbě, každý měsíc výplata, k ... Podivná vojna - Zapomenutí černí baroni šedesátých let - Gerhard Vorel. Smutně proslulé pomocné technické prapory (PTP), pro jejichž příslušníky se vžila jména pétépáci či černí baroni podle charakteristických černých výložek, byly zrušeny v roce 1954. Československá armá... Podivná vojna: Zapomen ... Kniha Podivná vojna - Zapomenutí černí baroni šedesátých ... ... . Československá armá... Podivná vojna: Zapomenutí černí baroni šedesátých let (978-80-204-3105-9) 215 Kč Doprava: 7 = 222 Skladem Mladá Fronta Podivná vojna: Zapomenutí černí baroni šedesátých let (978-80-204-3105-9) Ostatní knihy Smutně proslulé pomocné technické prapory (PTP), pro jejichž příslušníky se vžila jména pétépáci či černí baroni podle charakteristických černých výložek, byly zrušeny v roce 1954. Smutně proslulé pomocné technické prapory (PTP), pro jejichž příslušníky se vžila jména pétépáci či černí baroni podle charakteristických černých výložek, byly zrušeny v roce 1954. Československá armáda však i nadále potřebovala jednotky, do nichž soustřeďovala nějakým způsobem nepohodlné osoby. V tradici PTP tak pokračovaly Technické prapory, Pomocné ... JAK SE „VÁLČILO" U SILNIČNÍHO VOJSKA Místo vojny práce na stavbě, každý měsíc výplata, k tomu služné. Malá jednotka čítající mezi 40 až 60 muži, kde se všichni znali a až na několik výjimek tu panovaly dobré kamarádské vztahy. Podivná vojna - Zapomenutí černí baroni šedesátých let . JAK SE „VÁLČILO" U SILNIČNÍHO VOJSKA Místo vojny práce na stavbě, každý měsíc výplata, k tomu služné. Malá jednotka čítající mezi 40 až 60 muži, kde se všichni znali a až na několik výjimek tu panovaly dobré kamarádské vztahy. Podivná vojna Zapomenutí černí baroni šedesátých let Gerhard Vorel. Moje hodnocení Zatím nikdo nehodnotil Přidat do poličky . nakladatel: Mladá fronta: rok vydání ... Podivná vojna....

INFORMACE

AUTOR
Gerhard Vorel
DIMENZE
5,90 MB
NÁZEV SOUBORU
Podivná vojna: Zapomenutí černí baroni šedesátých let.pdf

POPIS

Místo vojny práce na stavbě, každý měsíc výplata, k tomu služné. Malá jednotka čítající mezi 40 až 60 muži, kde se všichni znali a až na několik výjimek tu panovaly dobré kamarádské vztahy. Hospůdky, pivečko, výlety a srandičky. Čtenář může nabýt dojmu, že to tak špatné vlastně nebylo. Bylo to dost zlé! Pracovali jsme na různých stavbách, většinou v těžkých podmínkách, bez odpovídající mechanizace a za každého počasí. Měsíční mzda se krátila o 60%. Tyto peníze si ponechávala armáda za výdobytky, které vojáčkům poskytovala. Říkali nám pétépáci a nám to vůbec nevadilo – naopak! Byli jsme pyšní, že patříme k rotám, jejichž předchůdci nosili černé výložky, neuráželo nás to – prostě byli jsme pétépáci!

Chcete si přečíst knihu?Podivná vojna: Zapomenutí černí baroni šedesátých let ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gerhard Vorel. Číst Podivná vojna: Zapomenutí černí baroni šedesátých let Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY