Skutečná láska: Probuďme své srdce

Skutečná láska: Probuďme své srdce - Thich Nhat Hanh | Dcparkrx.org

...it, radost, svoboda... tohle všechno je láska ... METAFORA, s. r. o. Skutečná láska - Probuďme své srdce od ... ... . Ta skutečná. Milovat a být milován. Skutečná láska: Probuďme své srdce Hanh, Thich Nhat Cena: 84 Kč Umění žít Hanh, Thich Nhat Cena: 251 Kč Vědomě jíst, vědomě žít Hanh, Thich Nhat; Cheung, Lilian Cena: 341 Kč Strach. Základní průvodce, jak přežít bouři Hanh, Thich Nhat ... E-kniha: Skutečná láska: Probuďme své srdce - Thich Nhat Hanh. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je n ... Laska srdce | Sleviste.cz ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Skutečná láska: Probuďme své srdce. ... Vlídnost, soucit, radost, svoboda… tohle všechno je láska. Ta skutečná. O...

INFORMACE

AUTOR
Thich Nhat Hanh
DIMENZE
8,15 MB
NÁZEV SOUBORU
Skutečná láska: Probuďme své srdce.pdf

POPIS

Vlídnost, soucit, radost, svoboda... tohle všechno je láska. Ta skutečná.Milovat a být milován. Kdo by po tom netoužil. Mnozí se ale domnívají, že je to jen nesplnitelný ideál. A přitom je to tak snadné.Thich Nhat Hanh, buddhistický mnich a známý učitel duchovních pravd, nabízí jednoduchou metodu s ohromujícími výsledky.Úplně stačí, když se naučíme být s plným uvědoměním v právě přítomném okamžiku. Soustředit se na vlastní dech a pak pronést jednu z manter. I ty jsou krásně prosté. Jako třeba tahle: „Má drahá, můj drahý, jsem tu pro tebe." A zázraky se začnou dít.„Abychom dokázali opravdu milovat, je zapotřebí se v tom cvičit. Chceme-li se naučit přinášet štěstí a radost, musíme se cvičit v hlubokém vhledu nasměrovaném do nitra milované osoby," říká autor téhle knihy.

Chcete si přečíst knihu?Skutečná láska: Probuďme své srdce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thich Nhat Hanh. Číst Skutečná láska: Probuďme své srdce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY