Kavárnička v Kábulu

Kavárnička v Kábulu - Deborah Rodriguezová | Dcparkrx.org

...en se docela uměl dobře narodit. Které knihy mě zklamaly? Jsou to tyto: 1 ... Kavárnička v Kábulu | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Černý Petříček 2. Čtvrtý králův pes 3. Panský dům 1 4. Kavárnička v Kábulu 5. Láska pro samouky 6. Za Alpami 7. Emma 8. Operace Králíček. V roce 2002 se po dvacetidenní známosti provdala za Afghánce Samera Mohammada Abdula Chána, o pět let později pak Afghánistán opustila. Na základě svých zážitků napsala tři bestsellery Kavárnička v Kábulu (2015, Argo), Návrat do kavárničky v Kábulu (2016, Argo) a Kábulská škola krásy (2008, Ikar). Kavárnička v Kábulu Rodriguezová Deborah Cena: 355 Kč Kavárnička v K ... Kavárnička v Kábulu | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Kavárnička v Kábulu Rodriguezová Deborah Cena: 355 Kč Kavárnička v Kábulu Rodriguezová Deborah Cena: 266 Kč 70 % celkové hodnocení 1 hodnocení + 0 recenzí vložit recenzi. jen ohodnotit ... Beletrie Romantika Domácí kavárna. Osudy dvou Afghánek, dvou Američanek a jedné Angličanky se střetnou v jedné neobyčejné kavárně uprostřed Kábulu. Provozuje ji přátelská Američanka Sunny, která v Afghánistánu najde nový domov. Kavárnička v Kábulu. Celkové hodnocení ... Pět žen, pět různých příběhů - a středobodem jejich osudů je malá kavárna v centru Kábulu. Provozuje ji přátelská a veselá Američanka Sunny, která v Afghánistánu nalezne nový domov. Navazuje nová přátelství a snaží se porozumět lidem, jejichž jazyk, prostředí i ... V roce 2002 se po dvacetidenní známosti provdala za Afghánce Samera Mohammada Abdula Chána, o pět let později pak Afghánistán opustila. Na základě svých zážitků napsala tři bestsellery Kavárnička v Kábulu (2015, Argo), Návrat do kavárničky v Kábulu (2016, Argo) a Kábulská škola krásy (2008, Ikar). Kavárnička v Kábulu - Rodriguezová Deborah - Pět žen, pět různých příběhů - a středobodem jejich osudů je malá kavárna v centru Kábulu. Provozuje ji přátelská a veselá Američanka Sunny, která v Afghánistánu nalezne nový domov. Navazuje nová přátelstv...

INFORMACE

AUTOR
Deborah Rodriguezová
DIMENZE
3,33 MB
NÁZEV SOUBORU
Kavárnička v Kábulu.pdf

POPIS

Osudy dvou Afghánek, dvou Američanek a jedné Angličanky se střetnou v jedné neobyčejné kavárně uprostřed Kábulu. Provozuje ji přátelská Američanka Sunny, která v Afghánistánu najde nový domov. Její kavárna je místem, kde se potkávají cizinci s místními a kde se střetává přísná afghánské tradice se světem západu. Sunny si postupně díky svému laskavému srdci a své pohostinnosti získává respekt místních obyvatel. Není však ochotná smířit se s tím, že země, která je její duši velmi blízká, se dokáže tak nevybíravým způsobem chovat k ženám. I proto pomáhá mladé Afghánce Jasmíně udržet tajemství, které by mohlo obrátit životy všech vzhůru nohama. Příběh lásky a přátelství pěti silných žen, který překonává zkostnatělé tradice, strach i předsudky.

Chcete si přečíst knihu?Kavárnička v Kábulu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Deborah Rodriguezová. Číst Kavárnička v Kábulu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY