Opevněné kostely I. díl: v Čechách, na Moravě a ve Slezsku

Opevněné kostely I. díl: v Čechách, na Moravě a ve Slezsku - Zdeněk Fišera | Dcparkrx.org

... v Čechách, na Moravě a ve Slezsku je 202 Kč ... Opevněné kostely v Čechách, na Moravě a ve Slezsku, 1 ... ... . Podívejte se do e-shopu na výprodej Průvodci ČR a slevy na produkty Olympia. Technické údaje: - parametr EAN 9788073763930 ID 5197228 V e-shopu v sekci výprodeje Alza.cz Elektro najdete další zajímavou kousky za výhodné ceny. Mapa knižní: Církevní opevnění v Čechách, na Moravě a ve Slezsku - Fišera, Zdeněk ; - Nejen kostely, ale i celá řada klášterů byla stavěna jako opevněné prostory, kde bylo možné se v případě nebezpečí také bránit. Známý encyklopedista a autor turistických . ... Opevněné kostely I. díl v Čechách, na Moravě a ve Slezsku ... ... . Známý encyklopedista a autor turistických ... Opevněné kostely II. díl v Čechách, na Moravě a ve Slezsku Fišera, Zdeněk. 2 dny. Naše cena: 83 Kč Opevněné kostely I. díl v Čechách, na Moravě a ve Slezsku Fišera, Zdeněk. 2 dny. Naše cena: 83 Kč Opevněné kostely I. díl v Čechách, na Moravě a ve Slezsku Autor: ... Objednávejte knihu Opevněné kostely I. díl v Čechách, na Moravě a ve Slezsku v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Opevněné kostely jsou zajímavým druhem sakrálních staveb. Sloužily nejen pro náboženské účely, ale také jako opěrné body při obraně ...

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Fišera
DIMENZE
5,42 MB
NÁZEV SOUBORU
Opevněné kostely I. díl: v Čechách, na Moravě a ve Slezsku.pdf

POPIS

Opevněné kostely jsou zajímavým druhem sakrálních staveb. Sloužily nejen pro náboženské účely, ale také jako opěrné body při obraně proti nepříteli. Kromě tradičních architektonických prvků obsahují i prvky fortifikační, například střílny nebo zesílené zdivo. Jejich poloha z nich potom často činí dominantní prvek měst, vesnic i krajiny. První díl, který máte nyní v rukou, pojednává o opevněných kostelech v oblastech Prahy, Jihočeského, Karlovarského, Královéhradeckého, Libereckého, Plzeňského, Středočeského a Ústeckého kraje.

Chcete si přečíst knihu?Opevněné kostely I. díl: v Čechách, na Moravě a ve Slezsku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Fišera. Číst Opevněné kostely I. díl: v Čechách, na Moravě a ve Slezsku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY