Barry Trappney a příšernej víkend

Barry Trappney a příšernej víkend - Jim Smith | Dcparkrx.org

...DB.cz - Databáze knih. Barry Trappney. V této sekci je 1 knížek ... Barry Trappney série | Databáze knih ... . Řadit dle: Názvu | Ceny | Data. Cena: do 200 Kč » | do 500 Kč » | do 1000 Kč » Od Do. Barry Trappney a příšernej víkend. Jim Smith. Nedostupné. Více » 162 Kč ... Barry Trappney byl ve škole vždycky cool, „hustej borec", ale jen do té doby, než přišel Darren Darrenofski. Barry má nos jako okurku a rozhodně mezi manekýny nepatří. I když Darren se mu nemá co pošklebovat, zase vypadá jako kro ... Dárek Barry Trappney a příšernej víkend: Barry Trappney na ... ... . I když Darren se mu nemá co pošklebovat, zase vypadá jako krokodýl, ale stejně se nálepka břídilství na Barryho přilepí. Barry Trappney a příšernej víkend Jim Smith pdf ulozto. Blázinec Régis Jauffret. Bobky, šišky a jiná hovínka Nicola Davies kniha online. Boris Dočekal Melancholický klaun Milan Lasica. Borivoj Dovnikovič Škola kresleného filmu. Boží oko James Rollins....

INFORMACE

AUTOR
Jim Smith
DIMENZE
5,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Barry Trappney a příšernej víkend.pdf

POPIS

Nejlepší kamarád Bumba zlobí. Nechce hrát hry, které ho dřív bavili, a radši si čte knihy s brýlatou Nancy. Barry (nebo Smolíček, jak mu říká maminka) si připadá odstrčený. A to je pozval na víkend do jejich karavanu , co mají zaparkovaný přímo na pláži u moře. Barrymu se nelíbí, že se Bumba i Nancy spolčují, a tak když se u jejich karavanu zničehonic objeví Sharonella, z hodného Smolíčka se stane Sharonellin parťák na pěkné darebačiny. Jen zkuste hádat, co je to smrdiplesk! Pro všechny, kteří mají rádi malého Poseroutku. Malí čtenáři se nebudou moci odtrhnout a budou se smát nahlas (a znechuceně ošklíbat!)

Chcete si přečíst knihu?Barry Trappney a příšernej víkend ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jim Smith. Číst Barry Trappney a příšernej víkend Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY