Ducháčkovic rodina – aneb Tajemství půlnoční mlhy

Ducháčkovic rodina – aneb Tajemství půlnoční mlhy - Sandra Vebrová | Dcparkrx.org

...n z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ducháčkovic rodina aneb Tajemství půlnoční mlhy ... Ducháčkovic rodina aneb Tajemství půlnoční mlhy - Sandra ... ... . Elektronická kniha: Ducháčkovic rodina - aneb Tajemství půlnoční mlhy Autor: Sandra Vebrová ; Václav Ráž Pokračování veselých příhod tří sourozenců duchů, kteří žijí v podivném sídle za mlžným oparem, ale rádi se vydávají mezi lidi a vyvádí tam jednu rošťárnu za druhou. Ducháčkovic rodina aneb Tajemství půlnoční mlhy - audiokniha obsahuje nové příběhy jejichž ... Ducháčkovic rodina - aneb Tajemství půlnoční mlhy - Sandra ... ... . Ducháčkovic rodina aneb Tajemství půlnoční mlhy - audiokniha obsahuje nové příběhy jejichž autorkou je Sandra Vebrová. Čte Václav Vydra. Rodinu Ducháčkových už znáte! Tatínek Mlživoj, maminka Blanka a jejich svérázné děti Simon, Olívie a Bubi budou tentokrát prožívat příhody, které spojuje tajemný mlžný opar. Kniha: Ducháčkovic rodina aneb Tajemství půlnoční mlhy -- 2. díl - Sandra Vebrová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Ducháčkovic rodina aneb Tajemství půlnoční mlhy audiokniha pro děti - Sandra Vebrová. Ducháčkovic rodina aneb Tajemství půlnoční mlhy (audiokniha pro děti)...

INFORMACE

AUTOR
Sandra Vebrová
DIMENZE
3,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Ducháčkovic rodina – aneb Tajemství půlnoční mlhy.pdf

POPIS

Rodinu Ducháčkových už znáte! Tatínek Mlživoj, maminka Blanka a jejich svérázné děti Simon, Olivie a Bubi budou tentokrát prožívat příhody, které spojuje tajemný mlžný opar. Seznámíme se s Mlžany z Blatšeru, dozvíme se, jaké záhady zkoumají na Mlžanské akademii věd a vydáme se na mlžanský karneval přízraků.; Jaké to bylo, když se Ducháčkovi se svým stěhovavým domem usadili na blatech?; Jak dopadla návštěva nafoukaného bratrance Alfieho, který je pověstný svojí mrzutostí?; Kdo krade důležité přísady do lektvarů a kouzelné laboratorní předměty na Mlžanské akademii?

Chcete si přečíst knihu?Ducháčkovic rodina – aneb Tajemství půlnoční mlhy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sandra Vebrová. Číst Ducháčkovic rodina – aneb Tajemství půlnoční mlhy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY