Čas Robinsonů

Čas Robinsonů - Pavlína O'Toole | Dcparkrx.org

...avateľ: Čas Robinsonů, Väzba: Knihy viazané, Počet strán: 312, Rok vydania: 2015 Když se mladá manželka a matka Petra Tomanová stěhovala na začátku 90 ... Čas Robinsonů - Pavlína O´Toole | Databáze knih ... . let z Čech do Ameriky, vezla si s sebou i svůj vlastní sen - vzdělat se, podnikat a zajistit svým dětem tu nejlepší budoucnost. O několik let později si na drahé a náročné stadium vydělává úklidem domácností bohatých Američanů, po nocích se učí na zkoušky, stará se o děti a domácnost, a ... Pavlína O´Toole napsala román o domácím násilí a jak z něho ven. Silný příběh o věcech, které mohou zabušit i na vaše dveře. Přečetla si ho J ... Čas Robinsonů - Home | Facebook ... ... Pavlína O´Toole napsala román o domácím násilí a jak z něho ven. Silný příběh o věcech, které mohou zabušit i na vaše dveře. Přečetla si ho Jana Smetánková a protože ta pro činy nejde daleko, je tu ojedinělá kampaň Čas Robinsonů. Čas Robinsonů Autor: O'Toole, Pavlína Nakladatel: Čas Robinsonů EAN: 9788090607606 ISBN: 978-80-906076--6 Popis: 1× kniha, vázaná, 312 stran, česky Rozměry: 15,5 × 21 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání) Román Pavlíny O`Toole dostal název Čas Robinsonů, protože člověk zažívající domácí násilí - lhostejno, zda žena či muž - se ve svém problému cítí být strašně sám. Je opuštěn, i kdyby svoji opuštěnost prožíval v sebevětší rodině - v duši je sám. Je Robinsonem. V přeneseném slova smyslu nazýváme Robinsony naše donátory a podporovatele. A Pátek Čas Robinsonů - Pavlína O'Toole. Když se mladá manželka a matka Petra Tomanová stěhovala na začátku 90. let z Čech do Ameriky, vezla si s sebou i svůj... Čas Robinsonů Autor: Pavlína O'Toole Hlavní hrdinka Petra Tomanová žije s manželem a svými dětmi v Americe, kam se všichni odstěhovali z Čech v 90. letech, aby zde začali lepší, svobodný život. Soukromí donátoři Rodina Fidlerova Na startu Robinsonů jsme neměli žádnou představu o tom, kolik soukromých donátorů náš projekt zaujme. A i kdybychom ji měli, určitě bychom si nemysleli, že jich bude tolik. A i kdybychom si to mysleli, určitě by nás nenapadlo, že vznikne "rodinné donátorství". Josef Fidler, viceprezident Sudop Group, byl naším druhým donátorem Alza.cz, Praha, Czech Republic. 263K likes. Alza.cz je nejspolehlivější internetový obchod v ČR. Provozuje také síť maloobchodních prodejen.... In this week's Czech Life my guest is Pavlína O'Toole, the Czech-American author of a new book called Čas robinsonů. The novel is about an expatriate in the US struggling to escape domestic ... O mně. Marketing Professional with more than fifteen years experience in marketing and business development...

INFORMACE

AUTOR
Pavlína O'Toole
DIMENZE
8,57 MB
NÁZEV SOUBORU
Čas Robinsonů.pdf

POPIS

Román česko-americké autorky Pavlíny O`Toole vypráví příběh české rodiny, žijící v USA, která se potýká s domácím násilím. Když se mladá manželka a matka Petra Tomanová stěhovala na začátku 90. let z Čech do Ameriky, vezla si s sebou i svůj vlastní sen - vzdělat se, podnikat a zajistit svým dětem tu nejlepší budoucnost. O několik let později si na drahé a náročné studium vydělává úklidem domácností bohatých Američanů, po nocích se učí na zkoušky, stará se o děti a domácnost, a s vypětím všech sil se snaží na svůj původní sen dosáhnout. Zároveň ji ale tíží dominantní a násilné chování manžela Richarda, které ji svazuje a táhne zpět, ale ona řešení tohoto problému stále odkládá. Celá rodina tak žije pod neustálým tlakem strachu a obav z budoucnosti. Jednoho dne se ale okolnosti dramaticky změní a Petra je donucena jednat, aby neztratila úplně vše, včetně svých dětí a vlastního života. Tolik obávaný krok do neznáma spustí lavinu událostí, které již nelze zastavit.

Chcete si přečíst knihu?Čas Robinsonů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavlína O'Toole. Číst Čas Robinsonů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY