Klasické masáže

Klasické masáže - Vlastimil Tesař | Dcparkrx.org

...na ošetření bolestí zad, namožených svalů, zlepšení krevního oběhu, nespavosti a problémů spojených se stresem ... MASÁŽE LUX LUCIS - Klasické, Relaxační a Tantrické masáže ... ... . klasické regenerační a rekondiční (šíje, záda, horní končetiny, dolní končetiny, plosky nohou, celková masáž, kombinace uvedených masáží, masáže pro těhotné a ženy po porodu) zážitkové - relaxační a detoxikační (lymfaticko-anticelulitidní masáž, čokoládová masáž, medová masáž, lifting obličeje a ... Provádím klasické masáže v Českých Budějovicích. 60 minut: 900 Kč: 90 minut: 1300 Kč: 120 minut: 1800 Kč Mas ... Masérské kurzy - Ukázka klasické masáže - YouTube ... ... Provádím klasické masáže v Českých Budějovicích. 60 minut: 900 Kč: 90 minut: 1300 Kč: 120 minut: 1800 Kč Masáže Hana Praha 4 a 10 provádíme klasické masáže, ruční lymfatické masáže, Bowenova tlaková masáž, holistická aroma masáž i masáže těhotných žen. Masáže. Nabízíme masáže klasické, lymfatické masáže, masáže lávovými kameny, masáže založené na rytmickém hnětení svalů, baňkování, reflexní masáže chodidel. Masáže obnovují tok životní energie, harmonizují činnost orgánů, zlepšují funkci krevního a lymfatického systému, napomáhají organismu vyloučit toxické látky. klasickÁ masÁŽ zad-instruktÁŽnÍ video alice prokopovÁ alice kopečná ... Masérské studio Olgy Dřevěné nabízí relaxační, rekondiční, klasické a reflexní masáže v Beroun Golf Club a Králově Dvoře. Potřebujete načerpat energii, zapomenout na starosti všedních dnů, pomoci od bolesti hlavy, zad či nohou ? Přijďte do wellness centra v Beroun Golf Club nebo Králův Dvůr. Vybírat lze z nabídky rekondiční, sportovní a relaxační, klasické ... Masáže Chrudim, Relaxační klasické masáže Chrudim, Detoxikační medové masáže Chrudim, Sportovní masáže Chrudim, Klasické masáže Chrudim Nabízíme klasické a regenerační masáže, baňkování, medové masáže, lymfodrenáže a nově také vacupress, na odstranění celulitidy. Veškeré tyto služby v Šumperku. Klasické masáže. lasická masáž zad, šíje a celého těla pro muže i ženy působí příjemně na každého. Masáž má povzbujzující 'účinek a podporuje funkci mnoha tělesných soustav. Klasické masáže. lasická masáž zad, šíje a celého těla pro muže i ženy působí příjemně na každého. Masáže Klasické masáže Lymfatické masáže Masáže lávovými kameny Masáž v sedě Dornova metoda Aroma masáže Su-jok Medová masáž Kávový peeling Masérské kurzy a masáže v masérské škole Dexter Academy.Hot stones, lomi lomi, lavove kameny, lymfodrenaz, indicka masaz,cinska masaz,bankovani,lifting obliceje,dornova metoda,moxovani,reflexologie, hot stones a lávové kameny,masérské kurzy...

INFORMACE

AUTOR
Vlastimil Tesař
DIMENZE
3,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Klasické masáže.pdf

POPIS

Pro dokonalou masáž je důležitá nejen zručnost, ale i správné postupy a citlivé vnímání pocitů. Kniha přináší ucelený přehled sedmi základních skupin masérských hmatů klasické masáže.<br Klasická (zdravotní) masáž se provádí na nemocných i zdravých jedincích. Na rozdíl od sportovní masáže, která je poskytována zdravým lidem za účelem regenerace organismu, je zdravotní masáž jemnější a šetrnější, zaměřená na určité zdravotní problémy jedince. Klasická masáž obsahuje sérii masážních hmatů, které se několikrát opakují v přesně stanoveném pořadí s dodržováním směru hmatů. Směr hmatů ovlivňuje správný účinek masáže, vykonává se po směru žilního toku krve, tedy směrem k srdci. Důležitým činitelem účinnosti masáže je také její délka a doba trvání jednotlivých masážních hmatů. Starší, popř. citlivé jedince nebo děti se doporučuje masírovat nejdříve kratší čas a dobu trvání postupně prodlužovat. Celková masáž je ordinována lékařem a doporučuje se provádět 2× týdně. Tuto knihu mohou využít studenti vysokých i středních škol a účastníci rekvalifikačních kurzů se zaměřením zdravotní masér, maséři ve zdravotnictví, fyzioterapeuti, ale i maséři sportovní a široká veřejnost.

Chcete si přečíst knihu?Klasické masáže ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlastimil Tesař. Číst Klasické masáže Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY