Metodika psychofyzické přípravy na porod

Metodika psychofyzické přípravy na porod - Martina Bašková | Dcparkrx.org

...tory ovlivňující průběh psychofyzické přípravy na porod a management přípravy na porod, šestinedělí a péči o dítě ... Kniha: Metodika psychofyzické přípravy na porod (Martina ... ... ... Metodika psychofyzické přípravy na porod ... tory ovlivňující průběh psychofyzické přípravy na porod a management přípravy na porod, šestinedělí a péči o dítě. Vytvoření publikace přispěje k atraktivnějšímu způsobu studia a ke zkvalitnění výuky hlavně rozšířením samostudia pro studenty prezenční a distanční formy studia. Publikace se zabývá hlavními postupy správného vedení psychofyzické přípravy na porod, její obsahovou náplní, organizací vedení kurzů psychofyzické přípravy na p...

INFORMACE

AUTOR
Martina Bašková
DIMENZE
10,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Metodika psychofyzické přípravy na porod.pdf

POPIS

Publikace se zabývá hlavními postupy správného vedení psychofyzické přípravy na porod, její obsahovou náplní, organizací vedení kurzů psychofyzické přípravy na porod. Obsaženy jsou také faktory ovlivňující průběh psychofyzické přípravy na porod a management přípravy na porod, šestinedělí a péči o dítě. Vytvoření publikace přispěje k atraktivnějšímu způsobu studia a ke zkvalitnění výuky hlavně rozšířením samostudia pro studenty prezenční a distanční formy studia. Mohou ji využít také studenti specializačního a certifikačního studia k výkonu psychofyzické přípravy na porod.

Chcete si přečíst knihu?Metodika psychofyzické přípravy na porod ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Bašková. Číst Metodika psychofyzické přípravy na porod Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY