Ruský slovník na cesty

Ruský slovník na cesty - Yulia Mamonova | Dcparkrx.org

...é často řešit: na letišti, na nádraží, v hotelu, v obchodech, v ... cesta překlad z češtiny do francouzštiny - Seznam Slovník ... ... Ruský slovník na cesty (e-kniha) - Yulia Mamonova - Chystáte se na cesty do zahraničí a nevíte si rady s jazykem? Vezměte si s sebou Slovník na cesty, určitě se s ním neztratíte. A navíc - veselé obrázky vám zvednou náladu při řešení nečekaných zádrh Rusko-český slovník. Kvalitní on-line slovníky, překlady, konverzace, gramatiky, témata a jazykové hry zdarma. × Nabídka slovníků E-shop Přihlášení × Obtěžuje vás reklam ... Ruský slovník na cesty - Knihkupectví Luxor ... . × Nabídka slovníků E-shop Přihlášení × Obtěžuje vás reklama? Našim předplatitelům ji nezobrazujeme! Používáte nástroj na blokování reklamy. Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte. Všetky informácie o produkte Kniha Rusko-slovenský slovensko-ruský vreckový slovník...nielen na cesty - 3.vydanie, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Rusko-slovenský slovensko-ruský vreckový slovník...nielen na cesty - 3.vydanie. Ruský slovník na cesty - ilustrovaný slovník . Chystáte se na cesty do zahraničí a nevíte si rady s jazykem? Vezměte si s sebou Slovník na cesty, určitě se s ním neztratíte. A navíc - veselé obrázky vám zvednou náladu při řešení nečekaných zádrhelů! Šikovný pomocník obsahuje spoustu ilustrací znázorňujících ... Chystáte se na cesty do zahraničí a nevíte si rady s jazykem? Vezměte si s sebou Slovník na cesty, určitě se s ním neztratíte. A navíc - veselé obrázky vám zvednou náladu při řešení nečekaných zádrhelů! Šikovný pomocník obsahuje spoustu ilustrací znázorňujících situace, které musejí turisté často řešit: na letišti, na nádraží, v hotelu, v obchodech, v ... Ruský slovník na cesty. od Yulia Mamonova z vydavateľstva Albatros Media a.s. 2015 . 6,99 ... Kniha 'Chystáte sa na cesty do zahraničia a neviete si rady s jazykom? Vezmite si so sebou Slovník na cesty, určite sa s ním nestratíte. Šikovný pomocník obsahuje veľa ilustrácií znázorňujúcich situácie, ktoré musia turisti často riešiť: na letisku, na stanici, v hoteli, v obchodoch, v lekárni, na polícii atď.' Rusko-český, česko-ruský kapesní slovník ...nejen na cesty . Hodnocení produktu: 50% . Nové rozšířené vydání ruského kapesního slovníku obsahuje běžně užívanou slovní zásobu z oblasti spisovné, odborné i hovorové. Spolu s přehledem ruské gramatiky a konverzací......

INFORMACE

AUTOR
Yulia Mamonova
DIMENZE
6,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Ruský slovník na cesty.pdf

POPIS

Chystáte se na cesty do zahraničí a nevíte si rady s jazykem? Vezměte si s sebou Slovník na cesty, určitě se s ním neztratíte. A navíc – veselé obrázky vám zvednou náladu při řešení nečekaných zádrhelů! Šikovný pomocník obsahuje spoustu ilustrací znázorňujících situace, které musejí turisté často řešit: na letišti, na nádraží, v hotelu, v obchodech, v lékárně, na policii atd. Vedle ilustrací jsou uvedena slovíčka s výslovností, takže si je snadno přečtete a zapamatujete. Kromě slovíček najdete v knize i často používané výrazy. Potřebujete se zeptat na cestu? Půjčit si auto v cizině? Koupit si jízdenku? Požádat o jiný pokoj v hotelu? To všechno a mnoho dalších frází si osvojíte díky tomuto slovníku.

Chcete si přečíst knihu?Ruský slovník na cesty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Yulia Mamonova. Číst Ruský slovník na cesty Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY