Škody způsobované srnčí zvěří: okus a vytloukání

Škody způsobované srnčí zvěří: okus a vytloukání - Erwin Engesser | Dcparkrx.org

...působované srnčí zvěří Autor: Engesser, Erwin Nakladatel: Grada EAN: 9788024754796 ISBN: 978-80-247-5479-6 Originál: Verbiss-Schaden Překlad: Hartl, Miroslav Popis: 1× kniha, brožovaná, 112 stran, česky Rozměry: 16,8 × 22 cm Rok vydání: 2015 (1 ... Kniha Škody způsobované srnčí zvěří - okus a vytloukání ... ... . vydání) Škody způsobované srnčí zvěří - okus a vytloukání. ... jako jsou: ekologická nika srnčí zvěře, les jako srnčí ráj, lov srnčí zvěře v lese poskytujícím bohatou krytinu, ale také nauka o lese: lesní stromy a jejich zmlazování a mechanická ochranná opatření.. ... Klademe si i nejdůležitější otázky: O které ... Kupte knihu Škody způsobované srnčí zvěří (Erwin Engesser) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabíd ... Škody způsobované srnčí zvěří - okus a vytloukání - Erwin ... ... .. ... Klademe si i nejdůležitější otázky: O které ... Kupte knihu Škody způsobované srnčí zvěří (Erwin Engesser) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Škody způsobované srnčí zvěří - okus a vytloukání ... Škody způsobované srnčí zvěří - okus a vytloukání Engesser Erwin. Dostupnost. rozebráno. Vydavatel. Grada. ISBN. 978-80-247-5479-6. EAN. 9788024754796. Počet stran. 112 . Kniha: Škody způsobované srnčí zvěří (Erwin Engesser). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Název: Škody způsobované srnčí zvěří - okus a vytloukání. Autor: Erwin Engesser. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Fauna, chovatelství; ISBN: 978-80-247-5479-6. EAN: 9788024754796. Objednací kód:- Kniha Škody způsobované srnčí zvěří (Erwin Engesser) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Okus v lesích srnčí zvěří je však rozptýlen po celých plochách a není tak značný, jak od jiné spárkaté zvěře. Z jehličnatých druhů dává zvěř přednost jedli, borovici a douglasce. Větší škody způsobuje okusem semenných plantáží, pokud nejsou dostatečně oploceny. Beletrie pro děti do 10 let Beletrie pro děti nad 10 let Dětská dobrodružství Dívčí knihy Pohádky Básně, říkanky a písničky Sci-fi a fantasy pro děti Komiksy pro děti První čtení Pověsti, mýty a báje Škody způsobované srnčí zvěří (Okus a vytloukání) Erwin Engesser • Grada, 2015 . Vypredané . Autor již více než 25 let věnuje pozornost šk...

INFORMACE

AUTOR
Erwin Engesser
DIMENZE
6,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Škody způsobované srnčí zvěří: okus a vytloukání.pdf

POPIS

Autor již více než 25 let věnuje pozornost škodám způsobovaným okusem, což slouží jako podklad pro plánování odstřelu srnčí zvěře. Nejdůležitější jsou následující poznatky: Hodnota škod způsobených okusem v jednotlivých letech velmi kolísá. Ve všech oblastech ubývá zmlazení smrku a borovice. Naopak přibývají porosty listnatých dřevin, především buku. U hlavních druhů stromů dochází celkově ke zlepšení, ale všechny vzácnější druhy jsou nadále okusem silně poškozovány. Ani zvýšený, případně vysoký odstřel zvěře tomu nezabrání. Proto je třeba zaměřit pozornost také na intenzivnější péči o mladé lesní stromky. Cílem této knihy je seznámit s jednoduchými a základními praktickými poznatky, jako jsou: ekologická nika srnčí zvěře, les jako srnčí ráj, lov srnčí zvěře v lese poskytujícím bohatou krytinu, ale také nauka o lese: lesní stromy a jejich zmlazování a mechanická ochranná opatření.. Klademe si i nejdůležitější otázky: O které škody se jedná? Jaká opatření na ochranu a péči lze učinit? Autor zdůrazňuje důležitost obnovy a udržení smíšených lesů a spolupráci mezi lesníky a myslivci.

Chcete si přečíst knihu?Škody způsobované srnčí zvěří: okus a vytloukání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Erwin Engesser. Číst Škody způsobované srnčí zvěří: okus a vytloukání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY