Spoušť

Spoušť - Sára Vybíralová | Dcparkrx.org

... do 1 In. - zpoždění tepelné spouště nastavitelné Tr: 3 až 15 s ... spoušť - Wikislovník ... . Magnetická spoušť nastavitelná Im: 1,5 až 10 Ir. The Sig Sauer® P320 Semi-Auto Pistol is a lightweight polymer-frame, striker-fired pistol that points on target instinctively to deliver major firepower. A smooth, consistent trigger pull permits precision shot placement as well as rapid, controlled fire. Sig semi-automatic pistols have several built-in safety features that make them suitable ... This page was last edited on 25 May 2018, at 08:35. Files are avail ... Spoušt český dabing - YouTube ... ... This page was last edited on 25 May 2018, at 08:35. Files are available under licenses specified on their description page. All structured data from the file and property namespaces is available under the Creative Commons CC0 License; all unstructured text is available under the Creative Commons Attribution-ShareAlike License; additional terms may apply. View and Download Cannondale Jekyll 27.5 owner's manual supplement online. Jekyll 27.5 Bicycle pdf manual download. Kniha Spoušť Přidat komentář. furt_kofein. 12.10.2019. po otočení kosočtvercové a diskutabilní obálky knihy jsem se začetl do povídek, které ve mně nezanechaly tolik, kolik bych žádal. ......

INFORMACE

AUTOR
Sára Vybíralová
DIMENZE
5,86 MB
NÁZEV SOUBORU
Spoušť.pdf

POPIS

Deset pokusů o katastrofu. Co je v případě člověka kritické množství? Deset postav žije své zdánlivě obyčejné životy, a přece je každá infikována různě silnou dávkou neuróz a nenaplněných tužeb. Pokoušejí se žít samy za sebe, ale jako by to nestačilo, ostatní jim to komplikují, jak se úporně snaží o totéž. Po dosažení kritického množství se však spouští nevratné procesy… A v tu chvíli je buď konec, nebo začátek, buď se umírá, nebo se konečně začíná žít. Anebo někde za okny dojde k velkému třesku, když už ani vesmír neví, co dál. Taková spoušť! Sára Vybíralová přichází se stylisticky vytříbenými povídkami, které naplňují představu sebevědomého debutu, určeného současníkům.

Chcete si přečíst knihu?Spoušť ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sára Vybíralová. Číst Spoušť Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY