Skutečná láska: Probuďme své srdce

Skutečná láska: Probuďme své srdce - Thich Nhat Hanh | Dcparkrx.org

...h Nhat Hanh, buddhistický mnich a známý učitel duchovních pravd, ... METAFORA, s. r. o. Skutečná láska - Probuďme své srdce od ... ... ... Skutečná láska: Probuďme své srdce. Kdo napsal knihu Skutečná láska: Probuďme své srdce? Autorem je Thich Nhat Hanh. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Metafora Skutečná láska: Probuďme svoje srdce (978-80-7359-439-8) Vlídnost, soucit, radost, svoboda... tohle všechno je láska. Ta skutečná. Skutečná láska: Probu ... Laska srdce | Sleviste.cz ... ... tohle všechno je láska. Ta skutečná. Skutečná láska: Probuďme své srdce Thich Nhat Hanh. ... Vlídnost, soucit, radost, svoboda... tohle všechno je láska. Ta skutečná. Milovat a být milován. Kdo by po tom netoužil. Mnozí se ale domnívají, že je to jen nesplnitelný ideál. A přitom je to tak snadné. Thich Nhat Hanh, buddhistický mnich a známý učitel ... Objednávejte knihu Skutečná láska - Probuďme své srdce v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Probuďme svoje srdce. My moderní Evropané, vyprahlí po pořádných hodnotách jako je láska, vnitřní klid a životní spokojenost, se rádi inspirujeme v Asii. Tam jsou lidé stále v těsném napojení na hloubku života a ví velmi dobře, v čem je jádro pudla. Všechny informace o produktu Kniha METAFORA, s. r. o. Skutečná láska - Probuďme své srdce, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze METAFORA, s. r. o. Skutečná láska - Probuďme své srdce. Vlídnost, soucit, radost, svoboda… tohle všechno je láska. Ta skutečná. Od autora již vyšlo: Nic nekončí, nic neumírá, Dopis z lásky. Milovat a být milován - tuhle touhu v sobě chová snad každý člověk. Mnozí se ale domnívají, že je to jen nesplnitelný ideál. Něco, co je dopřáno pouhé hrstce šťa Skutečná láska: Probuďme své srdce. Hanh Nhat Thich. Vlídnost, soucit, radost, svoboda... tohle všechno je láska. Ta skutečná. Milovat a být milován. Více > Koupit na Grada.cz . Tištěná kniha 79 K č 99 Kč - 20 %. E-kniha 67 ... Skutečná láska: Probuďme své srdce; Skutečná láska: Probuďme své srdce. Nakladatelství: Metafora. Autor: Thich Nhat Hanh, Thich Nhat Hanh. ... Vlídnost, soucit, radost, svoboda... tohle všechno je láska. Ta skutečná. Milovat a být milován. Kdo by po tom netoužil. Mnozí se ale domnívají, že je to jen nesplnitelný ideál ... Skutečná láska - Probuďme své srdce - Nh...

INFORMACE

AUTOR
Thich Nhat Hanh
DIMENZE
3,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Skutečná láska: Probuďme své srdce.pdf

POPIS

Vlídnost, soucit, radost, svoboda... tohle všechno je láska. Ta skutečná.Milovat a být milován. Kdo by po tom netoužil. Mnozí se ale domnívají, že je to jen nesplnitelný ideál. A přitom je to tak snadné.Thich Nhat Hanh, buddhistický mnich a známý učitel duchovních pravd, nabízí jednoduchou metodu s ohromujícími výsledky.Úplně stačí, když se naučíme být s plným uvědoměním v právě přítomném okamžiku. Soustředit se na vlastní dech a pak pronést jednu z manter. I ty jsou krásně prosté. Jako třeba tahle: „Má drahá, můj drahý, jsem tu pro tebe." A zázraky se začnou dít.„Abychom dokázali opravdu milovat, je zapotřebí se v tom cvičit. Chceme-li se naučit přinášet štěstí a radost, musíme se cvičit v hlubokém vhledu nasměrovaném do nitra milované osoby," říká autor téhle knihy.

Chcete si přečíst knihu?Skutečná láska: Probuďme své srdce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thich Nhat Hanh. Číst Skutečná láska: Probuďme své srdce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY