Metodika psychofyzické přípravy na porod

Metodika psychofyzické přípravy na porod - Martina Bašková | Dcparkrx.org

...porod. Obsaženy jsou také faktory ovlivňující průběh psychofyzické přípravy na porod a management přípravy na porod, šestinedělí a péči o dítě ... Kniha: Metodika psychofyzické přípravy na porod (Martina ... ... . Metodika psychofyzické přípravy na porod 99,-Skladem > 5 ks. Koupit. Metodika psychofyzické přípravy na porod Publikace se zabývá hlavními postupy správného vedení psychofyzické přípravy na porod, její obsahovou náplní, organizací vedení kurzů psychofyzické přípravy na porod. Obsaženy jsou také faktory ovlivňující ... Metodika psychofyzické přípravy na porod a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakup ... Metodika psychofyzické přípravy na porod ... . Obsaženy jsou také faktory ovlivňující ... Metodika psychofyzické přípravy na porod a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Aby sme vám vedeli čo najlepšie odporúčať knižky, a tiež na marketingové účely, potrebujeme si do vášho prehliadača uložiť údaje - takzvané ... ...

INFORMACE

AUTOR
Martina Bašková
DIMENZE
6,20 MB
NÁZEV SOUBORU
Metodika psychofyzické přípravy na porod.pdf

POPIS

Publikace se zabývá hlavními postupy správného vedení psychofyzické přípravy na porod, její obsahovou náplní, organizací vedení kurzů psychofyzické přípravy na porod. Obsaženy jsou také faktory ovlivňující průběh psychofyzické přípravy na porod a management přípravy na porod, šestinedělí a péči o dítě. Vytvoření publikace přispěje k atraktivnějšímu způsobu studia a ke zkvalitnění výuky hlavně rozšířením samostudia pro studenty prezenční a distanční formy studia. Mohou ji využít také studenti specializačního a certifikačního studia k výkonu psychofyzické přípravy na porod.

Chcete si přečíst knihu?Metodika psychofyzické přípravy na porod ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Bašková. Číst Metodika psychofyzické přípravy na porod Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY