Když můžeš, zůstaň. Když musíš, odjeď.

Když můžeš, zůstaň. Když musíš, odjeď. - Helga Flatlandová | Dcparkrx.org

...é armády v Afghánistánu, tři z nich tam v jednom okamžiku zahynou ... když - ABZ slovník českých synonym ... . Když musíš, odjeď. Když můžeš, zůstaň. Když musíš, odjeď. (Bli hvis du kan, dra hvis du ma, 2010) je román vydaný nakladatelstvím Větrné mlýny, do češtiny přeložený Miluší Juříčkovou. Později se stal součástí úspěšné trilogie. Když můžeš, zůstaň. Když musíš, odjeď. book. Read 79 reviews from the world's largest community for readers. Čtyři mladíci se rozhodnou přihlásit na misi... Debutovala ve sv ... Když můžeš, zůstaň. Když musíš, odjeď. by Flexibooks - Issuu ... . Čtyři mladíci se rozhodnou přihlásit na misi... Debutovala ve svých šestadvaceti letech románem Když můžeš, zůstaň. Když musíš, odjeď. Díky prvotině, která je zároveň prvním dílem úspěšné trilogie, patří v Norsku mezi ... Všechny informace o produktu Kniha Když můžeš, zůstaň Když musíš, odjeď, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Když můžeš, zůstaň Když musíš, odjeď. Když můžeš, zůstaň Když musíš, odjeď. Helga Flatlandová. Čtyři mladíci se rozhodnou přihlásit na misi norské armády v Afghánistánu, tři z nich tam v jednom okamžiku zahynou. Před pěti lety rozvířila norské literární vody mladá debuta...

INFORMACE

AUTOR
Helga Flatlandová
DIMENZE
3,99 MB
NÁZEV SOUBORU
Když můžeš, zůstaň. Když musíš, odjeď..pdf

POPIS

Kniha poukazuje na to, že i v zemi, kde byl už před lety nastolen sociální smír, stále existuje prostor pro osobní i mezilidská dramata. Čtyři mladíci se rozhodnou přihlásit na misi norské armády v Afghánistánu, tři z nich tam v jednom okamžiku zahynou. Proč se k takovému kroku rozhodli, co je vedlo k tomu, aby opustili pohodlí domova a vydali se vstříc nebezpečí, a jak na tyto události reagují lidé z jejich okolí? Křehký, místy až drásavý román Helgy Flatlandové popisuje příběhy obyvatel jedné zapadlé norské vesnice. Odhaluje jejich tužby, životní očekávání, ale také jejich zaslepenost a strach. Vypráví o zdánlivém klidu, který se stává vězením i o touze po svobodě a hledání cesty. Kniha poukazuje na to, že i v zemi, kde byl už před lety nastolen sociální smír, stále existuje prostor pro osobní i mezilidská dramata.

Chcete si přečíst knihu?Když můžeš, zůstaň. Když musíš, odjeď. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Helga Flatlandová. Číst Když můžeš, zůstaň. Když musíš, odjeď. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY