Na dno duše

Na dno duše - Ben Dolnick | Dcparkrx.org

...je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde ... Spoveď jedného otca - „Až na dno ľudskej duše" - Denník N ... . ... Až na dno duše. 15. apríla 2018 by 1 Comment. Vedeli ste o tom, že umenie je jedna z ciest k slobode? Keď sa započúvame do hudby, ktorá má na nás silný emocionály vplyv, je to ako keby sme dostali neviditeľné krídla, na ktorých môžeme odletieť do vysnenej krajiny. Mohli by sme si myslieť, že to je len únik od každodennej ... Na dno duše Ben Dolnick Nakladatel: Argo 2015 Česká film ... Děvčata, nedejte se! | celý film | Česká filmová klasika ... ... ... Na dno duše Ben Dolnick Nakladatel: Argo 2015 Česká filmová klasika představuje: Děvčata, nedejte se! (1937) Jedním ze tří filmů, které Hugo Haas natočil v roce 1937, byla veselohra ze školního prostředí... Kada udarite u dno kamena, to je trenutak kada se srušite ili se ponovo rodite. Da li je to istina? Prema takozvanoj "mračnoj noći duše", svako ko želi ponovo otkriti svoju autentičnu prirodu, prije ili kasnije prođe kroz ovaj period melanholije, čežnje, bola, sumnje. OKNO DO DUŠE Někdy se bojíme pohlédnout až na dno své duše, že bychom tam našli, co nás nepotěší. Odvážnější začnou zpracovávat vzpomínky, bolesti, viny, křivdy, nejlépe tak, že odpustí. Jenže to je nekonečný proces: jedno vyčistíš, druhé se vynoří. Moudřejší přijmou, co najdou, smíří se sami se sebou. na dno své duše ... Možná to je člověku třeba, možná to je nutnost . a možná to je jistý druh očisty. Prostě se nadechnete a jdete na dno své duše. Jste tam jen Vy a časoprostor... Myšlenky a slova. Nejste tam dlouho, protože se potřebujete zase nadechnout. "Na dno duše a zase zpátky." je povídání o tom, jak nechat psychická traumata odplynout a zahojit zranění duše. Kurz je určen pro lidi, kteří zažili osobní trauma, nebo byli svědkem nečekané traumatické události.. Lidem, kteří hledají cestu ke spokojenějšímu životu a chtějí víc porozumět vnitřním mechanizmům psychického zranění. 0 hodnocení Na dno duše 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. V úchvatném románu o přátelství, vině a pomatení mysli předkládá Ben Dolnick příběh dvou dlouho nerozlučných přátel a tíživého tajemství, které jejich pouto přetrhne a vyšle je na netušeně temnou ... " Keď som sa po chvíli zahľadel späť na dno duše, čierno-biela predstava medziľudských vzťahov tam už nebola. Namiesto nej tam plápolal malý, teplý plamienok sviečky." / z poviedky Na dne duše/ Jurajovi Ďúranovi sa to podarilo. Dúfam...

INFORMACE

AUTOR
Ben Dolnick
DIMENZE
11,17 MB
NÁZEV SOUBORU
Na dno duše.pdf

POPIS

V úchvatném románu o přátelství, vině a pomatení mysli předkládá Ben Dolnick příběh dvou dlouho nerozlučných přátel a tíživého tajemství, které jejich pouto přetrhne a vyšle je na netušeně temnou pouť. Od „incidentu“ uplynulo deset let a Adam již dávno usoudil, že bez druhdy nejlepšího kamaráda Thomase je mu lépe. Živí se doučováním, spí s matkou svého žáka, osamělé večery tráví tím, že si prohlíží facebookový profi l své expřítelkyně, a předstírá, že současné přežívání bez hlubšího smyslu je pouze dočasné a do budoucna má velké plány. Když však obdrží e-mail od Thomasovy matky, jež ho úpěnlivě prosí o pomoc, najednou je znovu vtažen zpět do světa starého přítele, do minulosti, kterou se tak zoufale snažil vytěsnit z mysli… Vydává se na nesmírně zvláštní, fascinující cestu, lemovanou duchovním smířením, hledáním a útěkem, touhou a vykoupením.

Chcete si přečíst knihu?Na dno duše ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ben Dolnick. Číst Na dno duše Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY