Povedená partička 3: Král Karl

Povedená partička 3: Král Karl - Michael Fry | Dcparkrx.org

...: 2017 Jazyk: česky Pořadí vydání: 1 ... Kniha: Povedená partička 3: Král Karl - Michael Fry ... ... . Rozměr: 135 x 185 x 15 mm Hmotnost: 340 g ISBN: 978-80-7549-277-7 EAN: 9788075492777 Náhled knihy ZDE Nicka nestydatě šikanuje spolužák. Když ho nacpe do skříňky v šatně, výchovný poradce usoudí, že je načase, aby se zařadil do kolektivu, a tak z něj a dalšíc... Povedená partička 3: Král Karl. Kdo napsal knihu Povedená partička 3: Král Karl? Autorem je Michael Fry. Hodnocení, recenze, zajímavosti a inf ... Povedená partička [3]: Král Karl Fry Michael - Antiquariat ... ... . Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Povedená partička 3: Král Karl; Komentáře (0) Zajímavosti (0) Podobné (0) Diskuze (3) Trailer (1) Hodnocení (9) Komentáře. Dle kvality Dle kvality Od nejnovějších. Nové komentáře můžete vkládat po přihlášen ......

INFORMACE

AUTOR
Michael Fry
DIMENZE
4,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Povedená partička 3: Král Karl.pdf

POPIS

Nick a Molly musí Karla zastavit, než bude pozdě. Jistá supertajná společnost se totiž rozhodla, že si tohohle naprosto ujetého týpka zvolí do svého čela. Hrozí, že Karl zostudí nejen sebe, ale i celou školu. Všichni budou povinně svačit čipsy z tofu a řepnou šťávu? To teda fakt ne, díky! Nick naštěstí vymyslel naprosto dokonalý záchranný plán… ovšem jestli je opravdu tak dokonalý, jak si myslí, to se teprve ukáže!

Chcete si přečíst knihu?Povedená partička 3: Král Karl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Fry. Číst Povedená partička 3: Král Karl Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY