Řecký slovník na cesty

Řecký slovník na cesty - Pavla Pinková | Dcparkrx.org

...ky vám zvednou náladu při řešení nečekaných zádrhelů! Šikovný pomocník obsahuje spoustu ilustrací znázorňujících situace, které musejí turisté často řešit : na letišti, na nádraží, v hotelu, v obchodech, v lékárně, na ... slovník řecký na cesty od 89 Kč - Heureka.cz ... ... ČESKO-ŘECKÝ SLOVNÍČEK. ... Slovník ve formátu *pdf si můžete stáhnout zde. Další články z rubriky. ... Z Argentiny až do Mexika jeli na kolobežkách. Pak je zastavila pandemie Zvládli jsme to. Za deset měsíců máme najeto 7500 kilometrů po Japonsku Byla to bezstarostná doba, říká o časech před pandemií známý ... Řečtina - fráze a slovník Upozornění na začátek. Úplně zák ... Řecký slovník na cesty - Pavla Pinková | Knihy Dobrovský ... . Pak je zastavila pandemie Zvládli jsme to. Za deset měsíců máme najeto 7500 kilometrů po Japonsku Byla to bezstarostná doba, říká o časech před pandemií známý ... Řečtina - fráze a slovník Upozornění na začátek. Úplně základní věc na začátek - řecky se souhlas "Ano" řekne "ne". Chvilku to trvá, než si člověk zvykne a je potřeba na to myslet zejména v okamžiku, kdy o něco někoho prosíme. Chystáte se na cesty do zahraničí a nevíte si rady s jazykem? Vezměte si s sebou Slovník na cesty, určitě se s ním neztratíte. ...

INFORMACE

AUTOR
Pavla Pinková
DIMENZE
6,28 MB
NÁZEV SOUBORU
Řecký slovník na cesty.pdf

POPIS

Chystáte se na cesty do zahraničí a nevíte si rady s jazykem? Vezměte si s sebou Slovník na cesty, určitě se s ním neztratíte. A navíc – veselé obrázky vám zvednou náladu při řešení nečekaných zádrhelů! Šikovný pomocník obsahuje spoustu ilustrací znázorňujících situace, které musejí turisté často řešit: na letišti, na nádraží, v hotelu, v obchodech, v lékárně, na policii atd. Vedle ilustrací jsou uvedena slovíčka s výslovností, takže si je snadno přečtete a zapamatujete. Kromě slovíček najdete v knize i často používané výrazy. Potřebujete se zeptat na cestu? Půjčit si auto v cizině? Koupit si jízdenku? Požádat o jiný pokoj v hotelu? To všechno a mnoho dalších frází si osvojíte díky tomuto slovníku.

Chcete si přečíst knihu?Řecký slovník na cesty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavla Pinková. Číst Řecký slovník na cesty Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY