Jak na to? O rodičovství, dětech a výchově: Život s dětmi s respektem a láskou

Jak na to? O rodičovství, dětech a výchově: Život s dětmi s respektem a láskou - Markéta Skládalová | Dcparkrx.org

...k dělat či změnit, aby prožívali výchovu i život s dětmi ve větší pohodě ... Jak na to? O rodičovství, dětech a výchově | KNIHCENTRUM.cz ... . Kniha je určena především rodičům malých dětí do 4 let , ale principy a příběhy v ní popsané jsou platné pro každý věk . O rodičovství, dětech a výchově -- Život s dětmi s respektem a láskou - Markéta Skládalová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Jak na to? O rodičovství, dětech a výchově Život s dětmi s respektem a láskou Markéta Skládalová ... Inspirace pro rodiče i všechny ostatní, kteří přemýšlejí o tom, co a ja ... CPress - Jak na to? O rodičovství, dětech a výchově ... ... Inspirace pro rodiče i všechny ostatní, kteří přemýšlejí o tom, co a jak dělat či změnit ve výchově. ... O rodičovství, dětech a výchově: Život s dětmi s respektem a láskou Markéta Skládalová Nakladatel: CPress 2015 O rodičovství, dětech a výchově: Život s dětmi s respektem a láskou Víte, proč nefungují ve výchově tresty, kam může vést vyčerpání z mateřské dovolené nebo jak nakládat s emocemi? Inspirace pro rodiče i všechny ostatní, kteří přemýšlejí o tom, co a jak dělat či změnit, aby prožívali výchovu i život s dětmi ve větší pohodě. Kniha je určena především rodičům malých dětí do 4 let , a...

INFORMACE

AUTOR
Markéta Skládalová
DIMENZE
8,59 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak na to? O rodičovství, dětech a výchově: Život s dětmi s respektem a láskou.pdf

POPIS

Pro rodiče dětí do 4 let. Staňte se odborníkem na svoje děti – nikdo je nezná lépe než vy! Víte, proč nefungují ve výchově tresty, kam může vést vyčerpání z mateřské dovolené nebo jak nakládat s emocemi? Jak na sourozeneckou rivalitu, dětský strach či agresivitu? Mají pravdu rodiče nebo babičky? Jak zvládnout období vzdoru či nástup do školky? Znáte recept, jak vychovat samostatné dítě? Jaké věty dětem říkat, aby z nich vyrostli úspěšní lidé a naopak jaká slova vymazat z rodičovského slovníku? Inspirace pro rodiče i všechny ostatní, kteří přemýšlejí o tom, co a jak dělat či změnit, aby prožívali výchovu i život s dětmi ve větší pohodě. Kniha je určena především rodičům malých dětí do 4 let, ale principy a příběhy v ní popsané jsou platné pro každý věk. Autorka Markéta Skládalová pracuje jako programová koordinátorka a lektorka kurzů pro rodiče a děti v Mateřském centru Cipísek v Prostějově (www.mcprostejov.cz), kde mimo jiné vede kurzy, semináře a besedy pro rodiče, které podporují rodiče v pozitivním a aktivním rodičovství. Tato kniha vznikla na základě praktických zkušeností z práce s rodiči a dětmi, a také díky zkušenostem s výchovou 16leté dcery a 12letého syna.

Chcete si přečíst knihu?Jak na to? O rodičovství, dětech a výchově: Život s dětmi s respektem a láskou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Markéta Skládalová. Číst Jak na to? O rodičovství, dětech a výchově: Život s dětmi s respektem a láskou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY