Poslední víkend

Poslední víkend - Agatha Christie | Dcparkrx.org

.... . . #westfieldchodovnalede #kluziste #brusleni #bruslenipraha #kluzistepraha #verejnebrusleni #icerink #iceskating #prague #praha #pmb Je před námi poslední lednový víkend a s ním i naše tradiční tipy kam s dětmi vyrazit o víkendu ... Hercule Poirot: Poslední víkend - Agatha Christie ... ... . Akcí je spoustu, tak si pojďte vybrat. Praha. Svět programování scratche - Praha. Registrace na jarní pololetí kurzy programování pro děti od make IT today jsou již v plném proudu a my pro vás máme jeden skvělý tip ... Kniha Poslední víkend, která vyšla v České republice před zhruba měsícem mě celkem oslovila. První třetina knihy se odehrává v různých dějích a objevují se zde pokaždé jiné osoby. Detektiv Hercule Poirot přijde na sc ... Poslední Víkend (Křivoklát) - YouTube ... ... Kniha Poslední víkend, která vyšla v České republice před zhruba měsícem mě celkem oslovila. První třetina knihy se odehrává v různých dějích a objevují se zde pokaždé jiné osoby. Detektiv Hercule Poirot přijde na scénu až v druhé třetině knihy a to je celke neobvyklé. Zápletka je moc dobře napsaná a knihu ... Všechny informace o produktu Kniha Poslední víkend - Agatha Christie, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Poslední víkend - Agatha Christie. Poslední víkend v letošním roce a s ním naše tipy kam s dětmi. Před sebou máme poslední víkend v tomto roce, tak si ho ještě pojďte užít. Připravili jsme si pro vás přehled těch nejzajímavějších tipů kam se s dětmi vydat. A to třeba i na Silvestra. 10 tipů na poslední dubnový víkend Po teplých všedních dnech se nám počasí opět směje do obličeje s ochlazením a zataženou oblohou. My se ale jen tak nevzdáme a hodláme si víkend užít. Byť to znamená udělat si kýbl kávy a sjet horké filmové a seriálové novinky, anebo si dát opakování několika favoritů. Poslední víkend. Agatha Christie. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.3 z 5 hvězdiček 4 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v úterý 3.3. u Vás doma (Typy doručení) ... Pro premiéra to bude obtížný víkend - a možná jeho poslední ve funkci, uzavřela BBC. Podle amerického listu The Wall Street Journal se Nečas, který tvrdil, že bude bojovat proti korupci, dostal v pátek pod rostoucí tlak, aby rezignoval. Hercule Poirot zemře v knize Opona: Poslední případ Hercula Poirota. The New York Times dokonce otiskly jeho nekrolog . Hercule Poirot se znovu objevil v roce 2014 v románu Vraždy s monogramem , který je první knihou s některou z postav Agathy Christie, kterou napsal jiný autor, aniž by však vycházela z jejího námětu či ... Můžete tak strávit víkend na chatě, chalupě nebo v penzionu či apartmánu - pro dva, s dětmi (i se psem :-), s rodinou nebo s přáteli. Pokud hledáte víkend na poslední chvíli, podívejte se taky do sekce last minute....

INFORMACE

AUTOR
Agatha Christie
DIMENZE
12,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Poslední víkend.pdf

POPIS

Na ten zářijový víkend se charismatický londýnský lékař John Christow, utrmácený banálními neduhy svých snobských pacientek i věčnou bezradností uťápnuté manželky Gerdy, opravdu těšil. Vždyť pobyt na venkovském sídle Hollow sliboval kromě příjemné společnosti hostitelů též nádhernou a svěží přírodu. Jenže namísto vytouženého odpočinku na něj na okraji chladného bazénu čekal smrtící výstřel. Doktor Christow zemřel před očima své ženy, držící v ruce revolver, a se slovem „Henrietto“ na rtech. Hercule Poirot, jenž byl na Hollow pozván na oběd a stal se svědkem této podivné scény, ještě netuší, že se bude muset utkat s jedním z nejlepších protivníků, jaké kdy měl. Brzy však vycítí, že v tomto případě je všechno – tak nějak obráceně. Detektivní román z roku 1946 s oblíbeným hrdinou, v českém prostředí dosud známý pod názvem Poslední weekend, vychází v novém překladu.

Chcete si přečíst knihu?Poslední víkend ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Agatha Christie. Číst Poslední víkend Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY