Jedna malá lež

Jedna malá lež - K.A. Tucker | Dcparkrx.org

...nic už nikdy nebude, jak to bývalo. Strhující drama nominované v roce 2012 na Oscara, a Zlatý glóbus ... Jedna malá lež | Baronet.cz ... . Hlavní roli bravurně ztvárnil Mads Mikkelsen, který byl za svůj výkon vyznamenán řadou cen, mimo jiné i na festivalu v Cannes. Livia byla vždycky „slečna Dokonalá", ale po nástupu na prestižní univerzitu zjišťuje, že to s ní zase tak skvělé není. Musí zvládnout první porážky, deziluzi, přizpůsobit své plány do budoucnosti a hlavně změnit přístup sama k sobě. ,,Malá lež tě dovede dál než velká pravda." František Vymazal *,,Kdo mnoho lže, ten tolik podezí ... Jedna malá lež (Ten Tiny Breaths, #2) by K.A. Tucker ... . ,,Malá lež tě dovede dál než velká pravda." František Vymazal *,,Kdo mnoho lže, ten tolik podezírá, že nenajde už, čím by lež svou smyl." Tirso De Molina *,,Jedna nepravda ze sebe rodí tisíce jiných a jedna libovůle zruší na tisíce pravd." Karel Havlíček Borovský *,,Mluvit pravdu je trapné. Ale muset mluvit lež je ... Jedna malá lež - Tucker K. A.. Livia byla vždycky „slečna Dokonalá", ale po nástupu na prestižní univerzitu zjišťuje, že to s ní zase tak skvělé není... Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Jedna malá lež nepřináší v žánru new adult nic extra převratného, přesto vás dokáže svým pojetím neskutečně vtáhnout a pustit až v samotném závěru naprosto bez dechu a s radostným úsměvem na tváři. Všichni totiž věříme v dobré konce. Chceme najít po všem tom zlém v životě konečně nějakou odměnu ......

INFORMACE

AUTOR
K.A. Tucker
DIMENZE
4,92 MB
NÁZEV SOUBORU
Jedna malá lež.pdf

POPIS

Livia byla vždycky „slečna Dokonalá“, ale po nástupu na prestižní univerzitu zjišťuje, že to s ní zase tak skvělé není. Musí zvládnout první porážky, deziluzi, přizpůsobit své plány do budoucnosti a hlavně změnit přístup sama k sobě. A do toho se jí ještě připlete láska… Není divu, že v tom víru změn natropí pár chybiček. Jenže chyby jsou od toho, aby se napravovaly, a nová Livia bude možná ještě mnohem zajímavější osobnost než ta, za kterou se kdysi považovala.

Chcete si přečíst knihu?Jedna malá lež ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor K.A. Tucker. Číst Jedna malá lež Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY