Láska je víc než láska

Láska je víc než láska - Lydie Romanská | Dcparkrx.org

...933 Láska je víc než láska Autor: Romanská, Lydie Nakladatel: Klika EAN: 9788087373651 ISBN: 978-80-87373-65-1 Popis: 1× kniha, vázaná, 292 stran, česky Rozměry: 13,7 × 20,6 cm Rok vydání: 2015 (1 ... Láska je víc než láska - Lydie Romanská ... . vydání) Román Láska je víc než láska je laskavou polemikou s Kunderovou fascinující zprávou o lásce kruté a nevypočitatelné, nebezpečné, žádnými triky nezachranitelné. Název Láska je víc než láska provokuje. Což je něco takového vůbec možné? Román Romanské o lásce ... LÁSKA JE ODPOVĚĎ! Román o mužích, nejen pro muže. Právě v prodeji! Hamburg. Současnost. Erik miluje Fynna. Oba jsou to ale žen ... Citáty o lásce (5233 citátů) | Citáty slavných osobností ... . Což je něco takového vůbec možné? Román Romanské o lásce ... LÁSKA JE ODPOVĚĎ! Román o mužích, nejen pro muže. Právě v prodeji! Hamburg. Současnost. Erik miluje Fynna. Oba jsou to ale ženáči a dvojí život jim přináší víc potíží, než radovánek. Jejich vztah se navíc brzo provalí a teprve pak se začíná ukazovat, jak silný cit je mezi nimi. A jestli vůbec nějaký … Láska je víc než přijetí Koho Kristus přijímá, toho i mění. Podrobuje ho procesu proměny. Láska pracuje. z knihy Miluj sám sebe, abys mohl milovat druhé lidi i Boha, vydal(o): KOMPAS. Na tomto místě musíme provést opravu. Dosud jsme vědomé používali výrazy "láska" a "přijetí" jako slova rovnocenná a navzájem ... Platonická láska a filozofie. I když je platonická láska pojmenovaná podle starověkého učence Platóna, mnoho společného s jeho životním stylem nemá. Platón rozlišoval lásku nebeskou a hmotnou, rozdíl byl jasný. Zatímco nebeská láska měla jistý duchovní ráz a stálost, ta hmotná byla tělesná a nestálá. Román _Láska je víc než láska_ je laskavou polemikou s Kunderovou fascinující zprávou o lásce kruté a nevypočitatelné, nebezpečné, žádnými triky nezachranitelné. Název _Láska je víc než láska_......

INFORMACE

AUTOR
Lydie Romanská
DIMENZE
8,93 MB
NÁZEV SOUBORU
Láska je víc než láska.pdf

POPIS

Román Láska je víc než láska je laskavou polemikou s Kunderovou fascinující zprávou o lásce kruté a nevypočitatelné, nebezpečné, žádnými triky nezachranitelné. Název Láska je víc než láska provokuje. Což je něco takového vůbec možné? Román Romanské o lásce svéhlavé, svéprávné, ne však svévolné, je knihou o tajemství lásky. Nenabízí jednoduchou odpověď. Vyzývá. Vzrušuje. Příběh má výraznou protagonistku Noru Mazurovou, s níž se v knize setkáváme od doby jejího dětství. Kolem třicítky zdědí po svém zesnulém muži kosmetickou firmu, pobočku mateřské firmy ve Švédsku. Její hledání lásky a touha po dítěti k ní přivádí postupně několik mužů, ženatého Vojtu, rozvedeného bohéma Herberta, její první lásku Lukáše, svobodného Švéda Eddieho, majitele švédské kosmetické firmy. Druhým protagonistou je Nořin otec Přemysl, profesor konzervatoře a sbormistr, který je za své postoje v osmašedesátém zbaven místa. Řeší vztah k sestře své manželky Zdeně. Jak dopadne vztah Zdeny a Přemysla, jak se rozhodne Nora, jak se změní město i doba za posledních čtyřicet let a s ní zašmodrchané vztahy hlavních hrdinů, je náplní románu.

Chcete si přečíst knihu?Láska je víc než láska ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lydie Romanská. Číst Láska je víc než láska Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY