Molekulární medicína

Molekulární medicína - Ondřej Slabý, | Dcparkrx.org

...avedení radioaktivních látek (radiofarmak) do těla nemocného ... Molekularna biologija - Wikipedija ... .. Nejčastěji používanými radioizotopy jsou technecium-99m, jod-123, jod-131 a thalium-201.Použitím těchto technik se běžně hodnotí srdce, plíce, štítná žláza, játra, žlučník a kostra. is.muni.cz The institute of Molecular and Translational Medicine, Faculty of Medicine and Dentistry, Palacký University in Olomouc is cutting-edge biomedical research institute in the Czech Republic. IMTM is a leading Czech translational medicine institute establ ... Molekulární medicína - Portaro - library catalog ... . IMTM is a leading Czech translational medicine institute established in 2010. Molekulární vodík je vodík ve fázi svého zrodu. Jedná se o čistou molekulu vodíku, která v daném místě a čase vznikla a jako taková má schopnost se ihned navazovat s dalšími látkami. V případě lidského těla s látkami, které potenciálně mohou tělu škodit. Vzniká tak tekutina, kterou naše tělo prostřednictvím ... Kontakt Lékařská fakulta Univerzita Palackého v Olomouci Hněvotínská 3 775 15 Olomouc IČ: 61989592 +420 585 632 009 [email protected] (sekretariát děkana) Podrobné identifikační údaje Všechny informace o produktu Kniha Molekulární medicína - kol., Ondřej Slabý, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Molekulární medicína - kol., Ondřej Slabý. Portaro - Webový katalog knihovny. Send e-mail Print links="view.exportLinks" jp-show-if-empty="true" jp-single-button-overwrite-link-text="'Export'" jp-dropdown ... Molekulární medicína. Cílem programu Molekul...

INFORMACE

AUTOR
Ondřej Slabý,
DIMENZE
8,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Molekulární medicína.pdf

POPIS

Jen stěží dnes nalezneme oblast medicíny, která by nevyužívala poznatků nebo metod molekulární biologie. Obor zabývající se aplikací molekulární biologie do klinické praxe je označován jako molekulární medicína. Autorský kolektiv více než čtyřiceti vysokoškolských pedagogů a odborníků pracujících v různých oblastech molekulární medicíny zpracoval a předkládá první českou monografii, která umožňuje ucelený pohled na tento progresivní a dynamicky se rozvíjející obor.

Chcete si přečíst knihu?Molekulární medicína ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej Slabý,. Číst Molekulární medicína Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY