Hra lží: Spadla klec: Má sestra chce znát pravdu.

Hra lží: Spadla klec: Má sestra chce znát pravdu. - Sara Shepardová | Dcparkrx.org

... dvířka (1x pravá strana, 1x levá strana a 3x přední strana), 3x bidýlko, ... Bb art - Vyhledávání na Heureka.cz ... ... Má sestra chce znát pravdu. Ale pravda někdy bolí. Co kdybyste hráli hru… o svůj život? Co kdyby čas vypršel? Co se stane, když hra skončí? Hra lží, strhující šestidílná série o tajemstvích, lžích a děsivých následcích od Sary Shepardové, autorky úspěšné řady Roztomilé malé lhářky, je u konce. Spadla klec Má sestra chce znát pravdu. série: Hra lží díl v sérii: 6. ... Klec SARA - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Spadla klec Má sestra chce znát pravdu. série: Hra lží díl v sérii: 6. Kategorie: fantasy - horor - pro děti a mládež. originální název: Seven Minutes in Heaven originál vyšel: 2013. vydání: BB art 2015. odkazy: 1x [info]  Má sestra chce znát pravdu. Ale pravda někdy bolí. Co kdybyste hráli hru… o svůj život? Co kdyby čas vypršel? Co se stane, když hra skončí? Hra lží, strhující šestidílná série o tajemstvích, lžích a děsivých následcích od Sary Shepardové, autorky úspěšné řady Roztomilé malé lhářky, je u konce. Podle obou ... Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Hra lží: Spadla klec. Má sestra chce znát pravdu. - Sara Shepardová - BB art. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru. Spadla klec Má sestra chce znát pravdu. série: Hra lží díl v sérii: 6. Kategorie: horor - fantasy - pro děti a mládež. originální název: Seven Minutes in Heaven originál vyšel: 2013. vydání: BB art 2015. odkazy: 1x [info]  Hra lží: Spadla klec: Má sestra chce znát pravdu. Volný pád do Podzemí: Podzemí 3. Puzzle Cars Noční závod 24 dílků ... Sara Shepardová: Hra lží: Spadla klec Hra lží. Má sestra chce znát pravdu. Ale pravda někdy bolí. Co kdybyste hráli hru… o vlastní život? A co kdyby čas vypršel? Co se stane, když hra skončí? BB art, přeložila Michaela Krýslová, 248 stran, 249 Kč ... Heureka.cz je nákupní rádce, který radí, jak vybrat ten nejlepší produkt a nabízí porovnání cen ze stovek internetových obchodů. Klec SARA najdete a porovnáte na Srovnanicen.cz. Srovnejte ceny produktů internetov...

INFORMACE

AUTOR
Sara Shepardová
DIMENZE
7,15 MB
NÁZEV SOUBORU
Hra lží: Spadla klec: Má sestra chce znát pravdu..pdf

POPIS

Moje znovunalezená sestra-dvojče Emma žila celé měsíce můj život a snažila se vyřešit mou vraždu. Odkryla ta nejskrytější tajemství mých přátel i rodiny a podařilo se jí rozplést mou spletitou minulost. Jen pokud jde o dopadení mého vraha, neustále bloudí ve slepých uličkách. Pak je v Sabino Canyon nalezeno mé tělo. Najednou všichni vědí, že existují dvě dívky, co vypadají jako Sutton Mercerová – a že jedna z nich je mrtvá. Policie nejprve předpokládá, že tělo patří Emmě, ale jak pokračuje pátrání, Emma musí čelit spoustě otázek a je pro ni čím dál těžší mě hrát. Je jasné, že už brzy vyjde najevo pravda, a jakmile k tomu dojde, Emma se stane podezřelou číslo jedna. Jestli se jí nepodaří odhalit vraha včas, skončí za mřížemi… nebo ještě hůř.

Chcete si přečíst knihu?Hra lží: Spadla klec: Má sestra chce znát pravdu. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sara Shepardová. Číst Hra lží: Spadla klec: Má sestra chce znát pravdu. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY