Jedna malá lež: série Ten Tiny Breaths (2)

Jedna malá lež: série Ten Tiny Breaths (2) - K.A. Tucker | Dcparkrx.org

... a není to jen výjimka jedné knihy. Jen tento díl je malinko lépe zpracovaný a trochu originálnější ... [PDF EPUB] Jak cool značky zůstávají hot: Marketing ... ... . Určitě si i po této knížce přečtu i zbylé dva díly, které od autorky vyšly. Jaký názor máte na autorku vy? Originál: Ten Tiny Breaths Doba čtení: 3 dny, březen 2015, v čj Kvůli ošklivé autohavárii přišla Kacey skoro o všechno. V jedné chvíli ztratila milující rodiče, přítele a nejlepší kamarádku. Zbyla jí jen mladší sestra Livie, která v době bouračky byla doma. Ř íjen: 7) Gregg Olsen - Román ... [PDF EPUB] Jak cool značky zůstávají hot: Marketing ... ... . Zbyla jí jen mladší sestra Livie, která v době bouračky byla doma. Ř íjen: 7) Gregg Olsen - Román prázdné rakve 1 - Závist - Recenze 8) Gregg Olsen - Román prázdné rakve 2 - Zrada - Recenze 9) Emma Chase - Tangled 1 - Zapletený - Recenze 10) John Boyne - The Boy in the Striped Pyjamas - Recenze 11) Carey Heywood - ON - Recenze 12) Abbi Glines - Rush Too Far - Recenze 13) Jonas Jonasson - Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel - Recenze Dnes je 31.7. A co to znamená? No, že je čas sepsat měsíční shrnutí :-) Ač jsem si myslela, že toho stihnu přečíst trošičku víc, tak bohužel...stihla jsem tak ako Ulož.to je v Čechách a na Slovensku jedničkou pro svobodné sdílení souborů. Nahrávejte, sdílejte a stahujte zdarma. Kredit umožní i stahování neomezenou rychlostí. Tucker, K. A. - Ten Tiny Breaths 1 - Deset malých nadechnutí (Ka) Tucker, K. A. - Ten Tiny Breaths 2 - Jedna malá lež (Ka) Torre, Alessandra - Černé lži (Ma) Towle, Samantha - Trable (Ma) Tsiolkas, Christos - Barakuda (Ma) Tvedt, Chris - Edvard Matre 1 - Prach jsi a v prach se obrátíš (Ka) U V Vavřík, Jan - Kolotoč strachu (Ma) One Tiny Lie (Jedna malá lež) ~ RC review: One Tiny Lie (Jedna malá lež) by K.A. Tucker RC review: Origin (Počátek) by Jessica Khoury RC review: Origins (Zrození) by L. J. Smith Outside In by Maria V. Snyder Overruled by Emma Chase Owning Violet by Monica Murphy Z cyklu Ten Tiny Breaths (3) (Založil/a: icekafe) (více) Štítky #pro ženy #kanadská literatura #amerika #miami více . K. A. Tucker *1978. Zobrazit další díla autora . Další díla. Deset malých nadechnutí; Jedna malá lež; Pátá cesta k pádu; Komentáře (7) Série (4) Zajímavosti (0 ) Podobné (2) Diskuze (0) V ......

INFORMACE

AUTOR
K.A. Tucker
DIMENZE
11,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Jedna malá lež: série Ten Tiny Breaths (2).pdf

POPIS

Livia byla vždycky „slečna Dokonalá“, ale po nástupu na prestižní univerzitu zjišťuje, že to s ní zase tak skvělé není. Musí zvládnout první porážky, deziluzi, přizpůsobit své plány do budoucnosti a hlavně změnit přístup sama k sobě. A do toho se jí ještě připlete láska… Není divu, že v tom víru změn natropí pár chybiček. Jenže chyby jsou od toho, aby se napravovaly, a nová Livia bude možná ještě mnohem zajímavější osobnost než ta, za kterou se kdysi považovala.

Chcete si přečíst knihu?Jedna malá lež: série Ten Tiny Breaths (2) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor K.A. Tucker. Číst Jedna malá lež: série Ten Tiny Breaths (2) Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY