Popdechovka aneb Jak přišla věda do hor: Román o fotbale, tasemnici a směšných láskách

Popdechovka aneb Jak přišla věda do hor: Román o fotbale, tasemnici a směšných láskách - Vea Kaiserová | Dcparkrx.org

...dycky existuje naděje najít životního partnera ... Popdechovka aneb Jak přišla věda do hor: Román o fotbale ... ... . Působivý příběh poznamenaného člověka ... Popdechovka aneb Jak přišla věda do hor: Román o fotbale, tasemnici a směšných láskách Králův muž: Vikingové Pohřbená tajemství starého Peru: Archeologické nálezy z období incké civilizace Popdechovka aneb Jak přišla věda do hor (Román o fotbale, tasemnici a směšných láskách) Vea Kaiserová • Plus, 2015 Vypredané Tituly od Vea Kaiserová na Martinus.sk. Skvelý zákaznícky servis, knihomoľské ak ... Kniha: Popdechovka aneb Jak přišla věda do hor (Vea ... ... .sk. Skvelý zákaznícky servis, knihomoľské akcie a zľavy. Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo. Popdechovka aneb Jak přišla věda do hor. Autorka: Vea Kaiserová Přeložil: Jitka Nešporová. Počet stran: 448 Vazba: vázaná Formát: 130×200 mm ISBN: 978-80-259-0398-8 Doporučená cena: 399 Kč. Knihu Popdechovka aneb Jak přišla věda do hor vydalo nakladatelství Plus. Přečtěte si ukázkovou kapitolu z knihy. Hra o trůny - grafický román: Svazek 2 ... Popdechovka aneb Jak přišla věda do hor: Román o fotbale, tasemnici a směšných láskách. Konzumárium. Petr Chobot, já a sny. Japonský slovník na cesty. Bídníci.cz: Špinavé obrazy z dějin národa českého, Kniha první: Kořeny (1945-1973) ...

INFORMACE

AUTOR
Vea Kaiserová
DIMENZE
10,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Popdechovka aneb Jak přišla věda do hor: Román o fotbale, tasemnici a směšných láskách.pdf

POPIS

Dvacetiletý Johannes Gerlitzen, obyvatel svérázné vísky St. Peter na Angeru, má tasemnici. Když konečně nežádoucí červ opustí jeho tělo, fascinuje Johanesse natolik, že se sbalí a odejde studovat medicínu do města. Nad jeho chováním kroutí Sanktpeterští hlavou: co ve městě? Mají se přece ve své vsi odříznuté od civilizace a všech cizáků tak dobře! Když se Johaness po letech vrátí, je z něj lékař s měšťanskými způsoby, čímž se odcizí zbytku vesnice. Jediného spojence a obdivovatele nalezne ve svém maličkém vnukovi a jmenovci, který se ani trochu nepodobá sanktpeterským dětem. Rád si čte, nechce jezdit na tábory – a co je přímo strašlivé –, nebaví ho fotbal! A jak malý Johannes dospívá, propast mezi ním a St. Peterem narůstá… Pomůže mu ji překlenout vědecké studium, nebo tolik nenáviděný fotbal, hra pro tupce? Zábavný a skvěle napsaný román ze zapadlé alpské vsi, kam civilizace proniká jen stěží, po svém vydání sklidil nadšení čtenářů i kritiky.

Chcete si přečíst knihu?Popdechovka aneb Jak přišla věda do hor: Román o fotbale, tasemnici a směšných láskách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vea Kaiserová. Číst Popdechovka aneb Jak přišla věda do hor: Román o fotbale, tasemnici a směšných láskách Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY