Klasické masáže

Klasické masáže - Vlastimil Tesař | Dcparkrx.org

.... Masáže. Nabízíme masáže klasické, lymfatické masáže, masáže lávovými kameny, masáže založené na rytmickém hnětení svalů, baňkování, reflexní masáže chodidel ... MASÁŽE LUX LUCIS - Klasické, Relaxační a Tantrické masáže ... ... . Masáže obnovují tok životní energie, harmonizují činnost orgánů, zlepšují funkci krevního a lymfatického systému, napomáhají organismu vyloučit toxické látky. klasickÁ masÁŽ zad-instruktÁŽnÍ video alice prokopovÁ alice kopečná ... Masérské studio Olgy Dřevěné nabízí relaxační, rekondiční, klasické a reflexní masáže v Beroun Golf Club a Králově Dvoře. Potřebujete načerpat energii, zapomenout ... Masérské kurzy - Ukázka klasické masáže - YouTube ... ... Masérské studio Olgy Dřevěné nabízí relaxační, rekondiční, klasické a reflexní masáže v Beroun Golf Club a Králově Dvoře. Potřebujete načerpat energii, zapomenout na starosti všedních dnů, pomoci od bolesti hlavy, zad či nohou ? Přijďte do wellness centra v Beroun Golf Club nebo Králův Dvůr. Vybírat lze z nabídky rekondiční, sportovní a relaxační, klasické ... Masáže Chrudim, Relaxační klasické masáže Chrudim, Detoxikační medové masáže Chrudim, Sportovní masáže Chrudim, Klasické masáže Chrudim Nabízíme klasické a regenerační masáže, baňkování, medové masáže, lymfodrenáže a nově také vacupress, na odstranění celulitidy. Veškeré tyto služby v Šumperku. Klasické masáže. lasická masáž zad, šíje a celého těla pro muže i ženy působí příjemně na každého. Masáž má povzbujzující 'účinek a podporuje funkci mnoha tělesných soustav. Klasické masáže. lasická masáž zad, šíje a celého těla pro muže i ženy působí příjemně na každého. Masáže Klasické masáže Lymfatické masáže Masáže lávovými kameny Masáž v sedě Dornova metoda Aroma masáže Su-jok Medová masáž Kávový peeling Masérské kurzy a masáže v masérské škole Dexter Academy.Hot stones, lomi lomi, lavove kameny, lymfodrenaz, indicka masaz,cinska masaz,bankovani,lifting obliceje,dornova metoda,moxovani,reflexologie, hot stones a lávové kameny,masérské kurzy...

INFORMACE

AUTOR
Vlastimil Tesař
DIMENZE
6,37 MB
NÁZEV SOUBORU
Klasické masáže.pdf

POPIS

Pro dokonalou masáž je důležitá nejen zručnost, ale i správné postupy a citlivé vnímání pocitů. Kniha přináší ucelený přehled sedmi základních skupin masérských hmatů klasické masáže.<br Klasická (zdravotní) masáž se provádí na nemocných i zdravých jedincích. Na rozdíl od sportovní masáže, která je poskytována zdravým lidem za účelem regenerace organismu, je zdravotní masáž jemnější a šetrnější, zaměřená na určité zdravotní problémy jedince. Klasická masáž obsahuje sérii masážních hmatů, které se několikrát opakují v přesně stanoveném pořadí s dodržováním směru hmatů. Směr hmatů ovlivňuje správný účinek masáže, vykonává se po směru žilního toku krve, tedy směrem k srdci. Důležitým činitelem účinnosti masáže je také její délka a doba trvání jednotlivých masážních hmatů. Starší, popř. citlivé jedince nebo děti se doporučuje masírovat nejdříve kratší čas a dobu trvání postupně prodlužovat. Celková masáž je ordinována lékařem a doporučuje se provádět 2× týdně. Tuto knihu mohou využít studenti vysokých i středních škol a účastníci rekvalifikačních kurzů se zaměřením zdravotní masér, maséři ve zdravotnictví, fyzioterapeuti, ale i maséři sportovní a široká veřejnost.

Chcete si přečíst knihu?Klasické masáže ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlastimil Tesař. Číst Klasické masáže Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY