Rubínový kruh: Pokrevní pouta 6

Rubínový kruh: Pokrevní pouta 6 - Richelle Mead | Dcparkrx.org

...achází útočiště na morojském královském dvoře ... Úlovky z knihovny #12 - YouTube ... . Vytoužený klid se ale nedostaví:, Počet stran: 336, Rok vydání: 2015 Vyhrajte knihu Pokrevní pouta 6: Rubínový kruh. Bývalá alchymistka a vampýr Adrian se uchýlí na morojský královský dvůr s nadějí, že se zde budou moci užít jeden druhého a hlavně tolik vytoužený klid. To se bohužel zmýlili, stojí před nimi totiž závěrečné dobrodružství a oni musí najít svoji kamarádku Jill. Pokrevní pouta 6: Rubínový kruh - elektronická kn ... Pokrevní pouta 6 - Rubínový kruh - Richelle Mead ... ... . Pokrevní pouta 6: Rubínový kruh - elektronická kniha. Epický závěr série Pokrevní pouta je konečně tady! Bývalá alchymistka Sydney se svým vampýrským novomanželem Adrianem nachází útočiště na morojském královském dvoře. Vytoužený klid se ale nedostaví: oba je ničí soužití s Adrianovou matkou a nenávist okolí. Pokrevní pouta 6 - Rubínový kruh. Richelle Mead. Průměr: 4.22727272727273 (22x) Hodnotit ... Rubínový kruh 6. v sérii, R. Mead, 2015 Koupit Koupit eknihu Nápověda - Podmínky užití - Napište nám - Dnes přidané knihy - Statistiky Kupte knihu Pokrevní pouta 6: Rubínový kruh od Richelle Mead na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % [6] Rubínový kruh. Informace / Anotace ke knize: Rubínový kruh. Epický závěr série Pokrevní pouta je konečně tady! Bývalá alchymistka Sydney se svým vampýrským novomanželem Adrianem nachází útočiště na morojském královském dvoře. Vytoužený klid se ale nedostaví: oba je ničí soužití s Adrianovou matkou a ... Kupte knihu Pokrevní pouta od Richelle Mead na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Rubínový kruh. MEAD Richelle. Info: Domino, 2015 (1.) - brož., 350 str. Z angl. přel. K. Mekki EAN: 9788074980756 ISBN: 978-80-7498-075-6. Hodnocení: 0 hodnocení Pokrevní pouta 6 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Epický závěr série Pokrevní pouta je konečně tady! ... 978-80-7498-075-6: Anotace: Epický závěr série Pokrevní pouta je tady! Bývalá alchymistka Sydney se svým vampýrským novomanželem Adrianem nachází útočiště na morojském královském dvoře. Vytoužený klid se ale nedostaví: oba je ničí soužití s Adrianovou matkou a nenávist okolí....

INFORMACE

AUTOR
Richelle Mead
DIMENZE
8,20 MB
NÁZEV SOUBORU
Rubínový kruh: Pokrevní pouta 6.pdf

POPIS

Závěr série Pokrevní pouta je konečně tady! Bývalá alchymistka Sydney se svým vampýrským novomanželem Adrianem nachází útočiště na morojském královském dvoře. Vytoužený klid se ale nedostaví: oba je ničí soužití s Adrianovou matkou a nenávist okolí. Nejhorší je ale vědomí, že kdosi unesl jejich kamarádku Jill, a oni s tím nemůžou nic dělat. Vlastně můžou... pokud se odhodlají riskovat vše, na čem jim záleží. Touha po spravedlnosti nakonec převáží. Sydney a Adrian se vydávají hledat ztracenou kamarádku, na jejímž životě závisí osud všech Morojů. Kdyby totiž Jill jakožto jediná královnina příbuzná přišla o život, musela by královna odstoupit. A právě o to nepřátelům jde. Svět, jak ho ještě donedávna znali, se mohutně otřásá v základech. A oni dva jsou jediní, kteří tomu můžou zabránit.

Chcete si přečíst knihu?Rubínový kruh: Pokrevní pouta 6 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Richelle Mead. Číst Rubínový kruh: Pokrevní pouta 6 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY