Etnická rozmanitost ve škole: Stejnost v různosti

Etnická rozmanitost ve škole: Stejnost v různosti - Lucie Jarkovská, | Dcparkrx.org

...kategorie: Knikupectví > Naučná literatura > Vzdělávání a školství > Školy > Česko ... Jark ovská, L., Lišková, K., Obrovská, J., & Souralová, A ... ... . Článek v odborném periodiku Race Ethnicity and Education, rok: 2015, ročník: 18, vydání: 5, DOI. Doing gender in the classroom JARKOVSKÁ Lucie. Vyžádané přednášky Rok: 2015, druh: Vyžádané přednášky. Etnická rozmanitost ve škole. Stejnost v různosti Recenze knihy: Lucie Jarkovská, Kateřina Lišková, Jana Obrovská, Adéla Souralová: Etnická rozmanitost ve škole: Stejnost v různosti Etnická rozmanitost ve škole Jarkovská, Lucie; Lišková, Kateřina; Obrovská, Jana. 3 dny. Naše cena: 297 Kč (e-book) Návrat do českého pekla Koudelková, Barbora. sklade ... Vzdělávací strategie dětí migrantů a dětí z etnických ... ... . 3 dny. Naše cena: 297 Kč (e-book) Návrat do českého pekla Koudelková, Barbora. skladem. Naše cena: 149 Kč Nový žák ... Etnická rozmanitost ve škole Stejnost v různosti Online knihkupectví Knihy.ABZ.cz - aktuální nabídka titulů z kategorie: Knikupectví > Naučná literatura > Vzdělávání a školství > Školy. Jarkovská, L., Lišková, K., Obrovská, J., & Souralová, A. (2015). Etnická rozmanitost ve škole. Stejnost v různosti Jarkovská, L., Lišková, K., Obrovská, J., & Souralová, A. (2015). Etnická rozmanitost ve škole. Stejnost v různosti. Obrovská, Adéla Souralová: Etnická rozmanitost ve škole . Stejnost v různosti Praha, Portál 2015, 256 s. Publikace autorského kolektivu z Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně Etnická rozmanitost ve škole. Stejnost v různosti představuje soubor studií, které se věnují otázkám etnicity ve školním pro ... Kupte nebo prodejte knihy z nakladatelství Portál v online antikvariátu TrhKnih.cz. Hledat. ... Etika. Etnická rozmanitost ve škole Stejnost v různosti. Etnické konflikty. eTwinning - vzdělávací projekty škol v Evrop ... Grafomotorika pro děti předškolního věku cvičení pro děti ve věku od......

INFORMACE

AUTOR
Lucie Jarkovská,
DIMENZE
4,83 MB
NÁZEV SOUBORU
Etnická rozmanitost ve škole: Stejnost v různosti.pdf

POPIS

Kniha se komplexně zabývá problematikou vzdělávání žáků migrantů a žáků z etnických menšin. Všímá si přitom role všech relevantních aktérů a postupuje při prozkoumání vztahu mezi etnicitou a vzděláváním od makrosociální úrovně reprezentované např. vzdělávacími politikami až po mikrosociologickou rovinu studia každodennosti v etnicky různorodých třídních kolektivech. V úvodu kniha čtenáře seznamuje s klíčovými pojmy a koncepty (vzdělávací, migrační a reprodukční strategie) a nabízí exkurz do vymezení etnicity jako analytické a empirické kategorie, která může být ve školním prostředí zkoumána pomocí etnografických metod. Následuje kontextualizace tématu skrze uvedení do historických proměn migrace do československého a českého prostředí. Jednotlivé kapitoly pokrývají všechny relevantní oblasti zkoumané problematiky. Kolektiv autorů pochází z Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně.

Chcete si přečíst knihu?Etnická rozmanitost ve škole: Stejnost v různosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucie Jarkovská,. Číst Etnická rozmanitost ve škole: Stejnost v různosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY